Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
3 lengvi būdai papuošti namus šventėms

3 lengvi būdai papuošti namus šventėms

Pagalvojus apie šventes, prieš akis iškyla milžiniškas sąrašas darbų, kuriuos reiks padaryti? Pergudraukite paskutinės minutės skubėjimą, papuošdami namus jau šiandien. Žinote, kas geriausia? Šie 3 papuošimai gali būti laikomi ilgai, nebent pabos ir juos nuspręsite pakeisti.

1. Tradicijos įspraudė į rėmus? Šiltas sutikimas kitaip.


 


Pabodo siurbti krentančius lapus nuo ant durų kabančio vainiko arba apskritai namų prieangis neprimena, kad laukiate svečių bei švenčių? Siūlome puikų sprendimą: rėmelis UNG DRILL, nupurkštas mėgstamais dažais, taps puikiu papuošimu ir šiltu pakvietimu užeiti. Jį galite apsukti švenčiančia girlianda ir šventės – jau ant jūsų namų slenksčio.


 


2. Gražu, ramu, saugu.


 


Sustatykite į skaidrias vazas CYLINDER sudėtas LED žvakes GODAFTON su baterijomis vieną šalia kitos ir turėsite puošnią palangę bei nebereikės sukti galvos dėl vaško dėmių. Be to, galėsite pamiršti bet kokį gaisro pavojų, todėl šventės ne tik bus gražesnės, bet ir ramesnės bei saugesnės.


 


3. Žalios šventės – gyvos šventės.


 


Gėlės per šventes visada yra puikus pasirinkimas, tačiau su augalais, kurie gali savimi pasirūpinti, namai atrodys dar puošniau. Net nepagalvotumėte apie svogūnus? Įdėkite kelis į skaidres vazas ir pripilkite vandens – kartu su taurėmis HEDERLIG ir indais IKEA 365+ viskas atrodys nuostabiai. Svogūnams prasiskleidus, juos galite sudėti tamsioje vietoje ir pasodinti pavasarį – juk panaudoti du kartus smagu, tiesa?


 


Džiaugiamės, kai mūsų pirkėjai atskleidžia savo kūrybiškumą ir išmoningai pakeičia IKEA prekes. Pirmyn! Tik prisiminkite: jei prekę pakeisite taip, jog bus nebeįmanoma jos perparduoti arba panaudoti pagal pirminę paskirtį, šiai prekei grąžinimo garantija nebegalios.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti