9 priežastys prisijungti prie IKEA FAMILY

IKEA FAMILY yra kur kas daugiau nei oranžinė kortelė. Tai bendraminčiai, kurie myli savo namus ir pritaria IKEA vizijai – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Svarbiausia priežastis, kodėl sukūrėme IKEA FAMILY – mūsų dėkingumas jums, kad esate kartu.
IKEA FAMILY programa apdovanoja savo narius, tad prisijunkite nemokamai jau dabar

img1.png

Nemokama kava ar arbata darbo dienomis


Darbo dienomis, pateikus IKEA FAMILY kortelę restorane, nemokamai vaišinsime puodeliu kavos arba arbatos! O mūsų restorane ir švediškų maisto produktų parduotuvėje jūsų laukia pasiūlymai specialiomis kainomis.

img1.png

Ypatingi IKEA FAMILY pasiūlymai


IKEA FAMILY kortelė suteikia jums galimybę įsigyti kai kurias IKEA prekes už specialią kainą. Atkreipkite dėmesį į specialias kainų etiketes parduotuvėje – pasiūlymai atnaujinami kiekvieną mėnesį!

Šiuo metu galiojantys pasiūlymai

img3.png

Nemokamas prekių draudimas


Apdrauskite prekes nuo atsitiktinio apgadinimo pervežant – tiesiog atsiskaitydami už prekes, pateikite IKEA FAMILY kortelę kasoje.

 

Prekių draudimo sąlygos

img4.png

Sužinosite pirmieji


Anketoje nurodykite savo elektroninio pašto adresą arba mobiliojo telefono numerį ir visas mūsų naujienas sužinosite pirmieji.

 

Registruotis naujienlaiškiui

img5.png

Išskirtinės IKEA FAMILY prekės


Išskirtinės IKEA FAMILY serijos prekės yra skirtos visiems, tačiau tik nariams – visada už ypatingą kainą. Gyvenkite saugiau, aktyviau, patogiau.

Sužinoti daugiau

img6.png

IŠPIRKTUVĖSE būkite pirmieji!


Į IŠPIRKTUVES – pirmiau už kitus! Galėsite įsigyti prekes IŠPIRKTUVIŲ kainomis viena diena anksčiau, nei pirkėjai, neturintys IKEA FAMILY kortelės.

img1.png

Daugiau linksmybių vaikams


Jei turite IKEA FAMILY kortelę, jūsų mažieji galės 30 minučių ilgiau žaisti Småland vaikų kambaryje (atsižvelgiant į tai, kiek vaikų jau žaidžia).

img8.png

Renginiai ir meistriškumo pamokos

Su IKEA FAMILY nariais norime dalintis žiniomis ir naujienomis apie įkvepiančius interjero sprendimus. Štai kodėl narius nuolat kviečiame į renginius ir meistriškumo pamokas.

Daugiau apie renginius

img9.png

Namai vienija bendraminčius


Ši nauja svetainė yra bendravimo erdvė IKEA FAMILY nariams ir tiems, kurie myli savo namus ir kuria juos patys. Erdvė, kviečianti bendrauti, dalintis savo kūrybinėmis idėjomis bei gyvenimo namuose patirtimi.

Čia laukiamos visos jūsų idėjos!

Registruokitės nemokamai

IKEA FAMILY nariu gali tapti kiekvienas ir tai nieko nekainuoja. Pradėti naudotis narių privilegijomis galite prisijungę prie IKEA FAMILY

Registruotis Terminai ir sąlygos

Turite klausimų?

Jei ieškote daugiau informacijos apie IKEA FAMILY programą, čia pateikiame atsakymus į dažnai užduodamus klausimus.

Dažnai užduodami klausimai apie IKEA FAMILY