Buvęs Kitas
Apsikraukite malonumais, o ne rūpesčiais!

Apsikraukite malonumais, o ne rūpesčiais!

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2016-06-29 | 11:01
Tegu valgo spontaniškumas ir akimirkos žavesys! Kruopštus planavimas – žodžiai, kuriems atostogų žodyne nėra vietos. Tačiau kelionė į paplūdimį ar iškyla į gamta bus malonesnė pilnu pilvu, kai dienai įpusėjus galima mėgautis užkandžiais ir neskubėti grįžti į namus, vejamiems alkio. Kur beeitumėte, su savimi pasiimkite maistą ir gėrimus, o visus rūpesčius palikite – bent iki to laiko, kol baigsis atostogos.

Šaltkrepšiai SOMMAR 2016 – praktiški, patogūs ir stilingi. Dangčių vidinėje pusėje galima pritvirtinti maišelius su ledu, todėl ką beįsidėtume – viskas išliks šviežia net karščiausią dieną. Šaltkrepšiai ne tik saugo maistą bei išlaiko gėrimus vėsius, bet ir puošia – ryškios spalvos puikiai derės prie nerūpestingo atostogų stiliaus. Persimeskite juos per petį ir galėsite vasariškai keliauti prie jūros ar į iškylą gamtoje. Sočios atostogos – laimingos atostogos, kuomet nereikia sukti galvos žemiškais rūpesčiais. Tad susikraukite užkandžius, nepamirškite gėrimų ir pirmyn džiaugtis vasara!

Įtraukti į savo kolekciją

Mėlynas dryžuotas šaltkrepšis SOMMAR 2016 – sočių atostogų palydovas.  

Įtraukti į savo kolekciją

Raudonas taškuotas šaltkrepšis SOMMAR 2016 užkandžius ir gėrimus išlaikys šviežius, tad poilsis bus nerūpestingas, sotus bei gaivus. 

Uždaryti
Uždaryti