Asmens duomenų tvarkymo sąlygos

Kaip renkame asmeninę informaciją apie jus

Katalogas

Kai nurodote savo vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį, norėdami atsiimti IKEA katalogą parduotuvėje. Galime teirautis papildomos informacijos apie jus dominančias prekes ir kitas su namų interjeru bei dizainu susijusias temas. Taip geriau pažinsime jus ir pasistengsime, kad mūsų prekės, parduotuvė ir svetainė būtų dar labiau pritaikytos jums. Žinoma, jūs patys nusprendžiate, pateikti papildomos informacijos ar ne.

Pirkėjų aptarnavimas

Pirkėjų aptarnavimo skyriaus darbuotojai stengiasi visada tinkamai atsakyti į jūsų klausimus, todėl mes galime teirautis apie jūsų asmeninius duomenis, pavyzdžiui, vardą, pavardę, adresą ar telefono numerį. Tokia informacija bus naudojama tik siekiant kuo išsamiau ir aiškiau atsakyti į jums iškilusius klausimus.

Ypatingi pasiūlymai, dovanų kortelės ir garantijos

Jei užsiregistruosite norėdami gauti ypatingų IKEA pasiūlymų ar kitokios reklaminės medžiagos, galime užduoti jums kelis klausimus. Tokiu būdu renkame informaciją apie didesnio susidomėjimo sulaukusius mūsų pasiūlymus, kad galėtume į juos atsižvelgti ateityje. Pildydami prekės garantinio aptarnavimo dokumentus taip pat galite pateikti asmeninės informacijos. Duomenų apie jūsų apsipirkimo įpročius gauname jums pateikus informacijos apie mėgstamas prekes, jų įsigijimo priežastis, jūsų šeiminę padėtį ar gyvenimo būdą.

Visą jūsų pateiktą informaciją pažadame naudoti tik šiame Privatumo politikos dokumente numatytais būdais. Pateikdami mums asmeninės informacijos, sutinkate, kad galime ja naudotis vienu ar keliais šiame Privatumo politikos dokumente numatytais būdais.

Automatiškai renkama informacija

Kai apsilankote mūsų svetainėje, norime pateikti informacijos ir funkcijas, pritaikytas tik jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę jums.

Mes naudojame skirtingų rūšių slapukus:

  • Būtini slapukai naudojami vykdant tokias jūsų užklausas, kaip prisijungimas prie IKEA vartotojo paskyros.
  • Elgsenos slapukai renka anoniminę informaciją, kokiuose puslapiuose lankotės. Taip sužinome, kokios prekės ir kokia svetainės informacija jus labiausiai domina.
  • Funkciniai slapukai įsimena jūsų naršymo pasirinkimus, kad kitą kartą naršytumėte dar efektyviau.
  • Žymėjimo slapukai leidžia jums dalytis informacija ir siųsti ją į kitas su jumis susijusias svetaines.

Jūsų kompiuteryje išsaugotus slapukus mes pasiekiame kaskart, kai apsilankote mūsų svetainėje arba atidarote iš mūsų gautą el. laišką. Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite savo naršyklės gamintojo patiekiamas instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“. Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus ar atjungę slapukų leidimo funkciją negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės galimybėmis.

Ką darome su jūsų pateikta informacija

Kuo pasidalijote su IKEA, lieka tik IKEA žinioje. Įsipareigojame niekada neparduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims. Kartais mums tenka samdyti paslaugas teikiančias įmones ir pasidalyti su jomis reikiama informacija, kad suteiktos paslaugos būtų kuo kokybiškesnės tiek jums, tiek mums. Pavyzdžiui, pirkėjų aptarnavimas ar informacinių IKEA žinučių perdavimas. Šiems paslaugų teikėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti. Mūsų pirkėjų duomenų saugumo reikalavimas keliamas visiems su mumis dirbantiems paslaugų teikėjams.

Rinkodara

Suteikdami asmeninės informacijos taip pat suteikiate mums leidimą susisiekti su jumis paštu, telefonu ar el. paštu tiesioginės rinkodaros tikslais. Stengiamės siųsti tik galinčią jus sudominti informaciją apie ypatingus pasiūlymus, naujienas ir paslaugas parduotuvėje. Bet kuriuo metu galite atsisakyti šių žinučių spustelėję mūsų atsiųsto el. laiško apačioje esančią nuorodą „Atsisakyti najienlaiškio“. Asmeninė informacija bus naikinama ir jos tvarkymo veiksmai sustabdomi.
Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais, nenurodydami nesutikimo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis.

Pasikeitė adresas? Pasikeitė pomėgiai? Praneškite mums

Maloniai prašome susisiekti su mumis, jei pasikeitė jūsų asmeninė informacija, norite būti išbraukti iš naujienų adresatų sąrašo arba norite pasiteirauti apie IKEA privatumo politiką.

Susisiekite su Pirkėjų aptarnavimo skyriumi
Tel. +370 5 250 00 55
El. paštu info@ikea.lt

Stengiamės kuo greičiau atsakyti į visas jūsų užklausas.