Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Atsidarykite restoraną savo namuose!

Atsidarykite restoraną savo namuose!

Susikvieskite draugus, padenkite stalą, nusiteikite netikėtiems skonių atradimams. Jūsų valgomasis gali tapti aukščiausios klasės restoranu. Ir viskas daug paprasčiau, nei gali pasirodyti. Be to, tai labai smagu! Sugalvokite vakarienės pristatymą, paruoškite maistą su meile, šventiškai papuoškite stalą ir nusiteikite maloniems pokalbiams. Štai ir turite restoraną namuose, kurio nuoširdumui neprilygs jokia kita vieta pavalgyti.

Balta staltiese – tradiciška ir puošnu. Nesibaiminkite, kad ji gali išsitepti. Leiskite sau atsipalaiduoti, mėgautis vakaru ir nesukite galvos dėl smulkmenų. Dažnai keiskite lėkštes – pasiruoškite kelis komplektus su skirtingais raštais. Vakarienė bus tik dar labiau šventiškesnė.


 


Patiekite visus patiekalus iškart ir leiskite svečiams patiems rūpintis savimi. Šurmulys valgomajame juk toks malonus, o lėkščių ir įrankių skambesys – pati geriausia muzika restoranui namuose. Dalinkitės maistu ir istorijomis, nes kuomet aidi juokas, dienos rūpesčiai tyli.


 


Jei maisto gaminimas yra jūsų stichija, virtuvė tegu būna ta vieta, kurioje šeimininkaujate tik jūs. Pasiruošimas turi teikti malonumą, o gamindami su meile vakarui suteiksite ypatingos nuotaikos. Tada svečiai, susirinkę į jūsų valgomąjį, iškart pradės nekantrauti, kada vėl rengsite kitą vakarienę. Ir restoranas jūsų namuose bus tiesiog geriausias pasaulyje.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti