Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Atverk namus blizgesiui

Atverk namus blizgesiui

Artėjantis auksinis ruduo į namus atneša auksu tviskančias naujienas. Vakarėlis draugams ar kasdienė vakarienė – dvelkiančia prabanga puoškite stalą ir valgymo malonumas primins puotą. Svetainė gali tapti mene arba tai gali būti tik modernus minimalistinis jos akcentas. Kalbame apie IKEA naujieną – žalvariu blizgančius stalo įrankius TILLAGD. Šventę kiekvienai dienai.

TILLAGD – tai modernus dizainas ir spindinti žalvario spalva. Stalo įrankių komplektas, kurių kiekvieno yra po 6 vienetus. Pagaminta iš nerūdijančio plieno, kiekvienos vakarienės puošmena padengta specialiu būdų, todėl, net ir laikui bėgant, spalva išlieka tokia pati ir nenublunka.


 


Įrankiai puikiai tinka viešbučiams ir restoranams, nes jų priežiūra paprasta, o naudoti galima ilgai. TILLAGD pritaikyti indaplovėms ir po plovimo nepraranda savo savybių.


 


Sukurti dizainerio Aaron Probyn, įrankiai puošia namus, o prie interjero priderinę PRISTELLA padėklą, mažomis detalėmis pasitiksite atsinaujinusią svetainę. Todėl norintiems modernumo ir jaučiantiems sentimentalumą vintažui, nuo pusryčių į lovą iki vakarienės malonumo, IKEA siūlo atverti namus blizgesiui ir pasiruošti komplimentams bei aplodismentams už puikų skonį.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti