Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Atverk namus dramai

Atverk namus dramai

Norite atsinaujinti ir namams suteikti patogaus bei klasikinio dramatiškumo? Paprašėme mūsų interjero dizainerės Emmos atskleisti paslaptis, kaip sukurti tokią svetainę, kuri ne tik atspindėtų puikų skonį ir paskutines mados tendencijas, tačiau kartu būtų jauki ir svetinga.

Emma dirba IKEA interjero dizainere daugiau nei 2,5 metų. Anksčiau ji buvo kino dailininkė ir puikiai išmano dramos kūrimo meną. „Apie šį stilių man patinka galvoti tarsi apie senovinį teatrą. Jame tvyro rafinuota ir ekstravagantiška atmosfera, tačiau ji balansuoja su atsipalaidavimo ir svetingumo jausmais“, – sako Emma.


 


Bohemiškos struktūros. Dominuojantys tamsūs atspalviai ir pilka bei juoda mediena, pušis, bambukas, maišyti su šviesiu ąžuolu. Žalvario detalės, stiklas, sodrios spalvos, žali bei mėlyni pustoniai. Geltona ir rožine spinduliuojantis šviesos srautas.


 


„Tamsią kambario atmosferą atsveria derančios spalvos ir detalės: juodas stalas, mėlynos kėdės bei spintelės su stiklinėmis durelėmis. Šiek tiek įvairių aukso atspalvių įkaitina erdvę“, – pasakoja dizainerė. Aukšta aksominė užuolaida, šalia sudėti pliušiniai kilimai, sugrupuoti kryptiniai šviestuvai ir akį traukiantys stalo įrankiai – ekstravagantiški įspūdį kuriantys deriniai.


 


Rinkite džiuginančius daiktus, kuriais didžiuojatės. Eksponuokite juos tam skirtoje vietoje. Tam, ką norite slėpti, bet turėti po ranka, naudokite dėžes ir uždaras spinteles. „Stenkitės išlaikyti panašias knygų, nuotraukų, rėmelių, vazų ar kitų interjero detalių spalvas. Galeriją ypač pagyvins netikėti elementai“, – patarimais dalinasi Emma.


 


Lengvumo įspūdį kuria tamsių sienų bei baldų ir šviesesnių medžiagų, ypatingai tekstilės, kontrastas. Dizainerė ragina nesibaiminti derinti abstrakčius ir aiškius raštus, juosteles bei gamtos įkvėptus motyvus. „Svarbu išlaikyti tą pačią spalvų gamą“, – pabrėžia moteris.


 


Tačiau dramatiškas svetainės interjeras dar nereiškia, kad dramos bus kupinas ir gyvenimas. Susitelkdami į madą ir jaukumą, kuriate namus, kuriuose tiesiog gera būti.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti