Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Atverk namus gyvenimui

Atverk namus gyvenimui

Naujasis IKEA katalogas jau čia ir su juo prasideda mūsų naujieji metai – šventė milijonams IKEA mylėtojų visame pasaulyje, kai namų pašto dėžutes ir parduotuves pasiekia šviežiausios gražesnio gyvenimo namuose kūrimo idėjos. Jas penktą kartą iš eilės kviečiame pasitikti ir lietuvius bei į kiekvienų namų širdį - svetainę įsileisti tai, ką IKEA ruošė visus metus. Erdvę kūrybai, draugams, šeimai, liūdesiui, maistui, linksmybėms, vienatvei, svajonėms. Namus, kuriuos kviečiame atverti gyvenimui.

Kvietimas atverti namus gyvenimui, tai raginimas neapsiriboti kambarių sienomis, neleisti joms diktuoti sąlygų, kaip turi atrodyti namai, ir paklausti savęs „o kam aš norėčiau rasti daugiau vietos?“. Galbūt draugams, šeimai, gamtai ar poilsiui, o galbūt – pabuvimui vienumoje su savo mintimis.  


 


Visas katalogas, nuo viršelio iki nugarėlės, yra apie svetainę ir joje patiriamas akimirkas – apie gyvenimą. Kartu tai noras pasidalinti sukauptomis interjero įrengimo žiniomis ir entuziazmu kurti grožį bei patogumą namuose, nes jie labiausiai džiugina ir šildo tada, kai atspindi šeimininkų asmenybes: kartais svetingi ir pilni šurmulio, kartais tylūs ir intymūs.  


 


328 įkvėpimu pulsuojantys puslapiai, leidyba 52 šalyse, 35 skirtingomis kalbomis, apie 203 milijonų egzempliorių tiražu. Pagal kiekį ir populiarumą IKEA katalogas yra šalia Biblijos, Korano ir knygų apie Harį Poterį. Gaminant jį, kaip ir kiekvieną IKEA produktą, didžiulis dėmesys skiriamas tvarumui ir meilei gamtai. IKEA sumažino vieno katalogai leidybai naudojamo anglies dioksido kiekį iki tokio skaičiaus, kiek prireiktų iškepti 5 švediškus mėsos kukulius, atlikti 132 „Google“ paieškas ar nuvažiuoti vidutiniu automobiliu 5 kilometrus.  


 


Ypač džiaugiamės galėdami pasidalinti sumaniomis interjero įrengimo idėjomis, papasakoti apie pasaulines tendencijas ir mūsų įžvalgas, kaip patogiai, funkcionaliai ir gražiai įsikurti. Skaitykite, naršykite ir atraskite spalvotą katalogo pasaulį: vaizdo įrašus, patarimus, idėjas, prekių pasiūlymus, būsimas naujienas ir dar daug visko. Elektroninę katalogo versiją rasite čia.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti