Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Atverk namus ilgaamžiškumui

Atverk namus ilgaamžiškumui

Viskas aplink mus sparčiai keičiasi, kitoks tampa ir gyvenimas namuose. Esame labiau lankstesni, sumanesni, darome vis daugiau darbų vienu metu, todėl svetainė, kurioje prabėga didžioji dalis laiko, taip pat turi prisitaikyti prie naujų poreikių. Galvodami apie tai, sukūrėme modulinę sofą VIMLE. Tarsi atsaką į besikeičiantį gyvenimo būdą, atitinkantį daugelio poreikius ir svajones, kai laikas namuose leidžiamas patogiai, o svetainė tampa jaukia ir daugiafunkcine erdve.

Sofa VIMLE yra ilgaamžiškumas, kuris lydės daugelį metų. Skirtingų spalvų ir formų, su įmontuota vieta susidėti daiktams, ji tiks įvairiems poreikiams. 10 metų garantija ir galimybė kurti interjerą ir norus atitinkantį sprendimą – susikurkite kiekvienos svetainės puošmeną pagal savo dizainą ir funkcijas. Norite sutalpinti išaugusią šeimą ir didesnį būrį draugų? Tereikia įsigyti papildomų vienviečių dalių.


 


VIMLE yra funkcijos ir formos harmonija, prisitaikiusi prie šiuolaikinio poreikio gyventi patogiai, lanksčiai bei turėti tai, kas labai asmeniška. Nesvarbu, kokio dydžio kambarys, sofa puikiai tiks bet kokiai erdvei. Skirtingas dizainas – tai erdvė praktiškumui, patogumui ir norams: tiek dvivietis, tiek erdvus U formos atviru galu deriniai yra puikus pasirinkimas svajonių svetainei. VIMLE gulimieji foteliai su patalynės dėžėmis, kojų kėdutės su daiktadėžėmis, o užvalkalai patvarūs bei lengvai prižiūrimi. Jie, kaip ir visi naudojami IKEA, siuvami iš patikrintų, išbandytų audinių, todėl tarnaus ilgai.


 


Kaip ir VIMLE – sparčiai besikeičiančiam gyvenimui svetainėje skirta sofa, puošianti namus ir džiuginanti jų šeimininkus. Ilgam.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti