Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Atverk namus intymumui

Atverk namus intymumui

Jaukumą ir asmeniškumą namuose sukurti galima net ir turint mažą biudžetą. Pristatome svetainę visiems jūsų poreikiams, daugiausia dėmesio skirdami tai, kas svarbiausia: laikui su pačiais mylimiausiais. Intymūs namai, tai bendrumas ir šiluma, pasiekiami lengvai ir prieinami kiekvienam.

Sofa yra neatsiejama kiekvienų namų dalis, tačiau nėra taisyklės, sakančios, jog ji turi būti tik viena. Du foteliai STRANDMON – puiki alternatyva, jei norite daryti kitaip. Jie patogūs ir lengvai perstumdomi, tad galite turėti kokią tik norite erdvę poilsiui.


 


„Esu šventai įsitikinęs: kurti namus reikia taip, kaip jautiesi esant teisingiausia. Kartais – laužant taisykles, kaip, šiuo atveju, atsisakant sofos. Kartu noriu pabrėžti, stilius nieko neturi bendro su pinigais. Mano mėgstamiausi namai dažniausiai pabrėžia asmenybes ir ten verdančius unikalius gyvenimus“, – sako interjero dizaineris Fredrikas Biel.


 


Stalas svetainėje yra nuostabi ir suburianti vieta – nesvarbu, esate dviese ir su krūva draugų. Laikykite papuošimus ant padėklo GLATTIS, kurį galėsite greitai ir paprastai patraukti. Prie išskleidžiamojo stalo INGATORP puikiai telpa svečiai ir jiems visada rasite vietos. Jos vis dar trūksta? Atitraukite audinį AINA, už kurio – sulankstomoji kėdė TERJE.


 


Namai skirti meilei, todėl apsupkite save veidais ir prisiminimais, kuriuos labiausiai branginate. Tam puikiai tinka spintelė su durelėmis BRIMNES. Ant jos susidėsite malonias ir sentimentalias smulkmenas, viršuje galėsite pakabinti mylimiausiųjų nuotraukas.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti