Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Atverk namus privatumui

Atverk namus privatumui

Turite nedidelę atvirą svetainę, tačiau norite, kad netikėtai nakčiai likę svečiai jautusi jaukiai, būtų erdvės darbui ir laiku, kai reikia vienatvės? Pristatome penkias idėjas, kaip sukurti kambarį kambaryje. Tai patarimai, su kuriais turėsite patogią svetainę, kuri bus ir erdvi, ir privati.

1. Svetainę atskirkite, tačiau neatsiskirkite. Naudokite atviras lentynas, su kuriomis vietos daiktams susidėti padvigubėja. Tam net nereikia sienos, ELVARLI sistema tvirtinama ir prie lubų. Netvarką paslėpsite uždengiamose dėžėse, o GLADOM serviravimo staliuką galėsite patraukti, kai susirinks svečiai.


 


2. Žaluma suteikia lankstumą. Drabužių kabyklą RIGGA, kuri yra su ratukais ir gali būti lengvai stumdoma, patobulinkite kabančiais augalais. Sodinkite mėgstamiausius arba maišykite juos ant pastatomų bei pakabinamų vazonų. Vijoklinius augalus prie skersinio pritvirtinkite virvelėmis.


 


3. Tinkamiausia vieta asmeniškumui. Vieta eksponuoti mylimiausius daiktus ir kambario pertvarka viename. MYRHEDEN vielinius rėmelius pritvirtinkite prie užuolaidų karnizo, kabančio palubėje, spaustukus naudokite įvairioms smulkmenoms prisegti. Kambarius kambaryje atskirkite sienų spalvomis. Mes jas nudažėme pilkai ir šviesiai žaliai.


 


4. Solidi pertvara – jauki vienuma. KALLAX lentyna yra tarsi siena. Atvira ir prieinama iš abiejų pusių, tačiau kurianti dviejų atskirų erdvių įspūdį. Naudokite skirtingas dėžes daiktams bei šalia susikurkite vietą darbui.


 


5. Malonūs audiniai, dar malonesni sapnai. Prikabinkite STOCKHOLM 2017 audinį prie užuolaidų karnizo, pritvirtinto palubėje. Norėdami atsiskirti nuo pasaulio ir kambario draugo, pertvarą tiesiog užtraukite. Dieną dvi kompaktiškos VALLENTUNA sofos dalys puikiai tinka sukurti sėdėjimo erdvę. Atėjus nakčiai, ištraukite patalynę, ištieskite lovas ir kojas.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti