Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Atverk namus žaidimams

Atverk namus žaidimams

Norite vaikams draugiškų namų, kurie būtų ir patogūs, ir stilingi? Pristatome 5 idėjas, kai daugiausia dėmesio skiriama linksmybėms su mažaisiais, nesukant galvos apie tvarkymąsi ar kitus tik suaugusiems svarbius dalykus. Kai atveriame namus žaidimams, įsileidžiame vaikystę – gražiausią, kokia tik ji gali būti.

1 idėja. Paslapčių dėžė. Rinkitės patogius, lengvai pritaikomus, modulinius baldus. VIMLE kojų kėdutė su dėže – puiki vieta vaikams laikyti žaislus, o jums – galimybė turėti tvarkingą svetainę. Atverkite ją ir pamatysite paslaptingą mažųjų pasaulį.


 


2 idėja. Padrąsinkite savarankiškumą. Kuomet vaikai gali lengvai pasiekti žaislus ir po to juos susitvarkyti patys, ugdoma nepriklausomybė. Sukraukite viską į prie interjero derančias TJENA uždengiamas dėžės, kurias sudėkite į atviras lentynas. Svarbiausia – pasirūpinkite saugumu ir baldus pritvirtinkite prie sienos.


 


3 idėja. Noriu būti kaip mama ir tėtis. Šalia savo fotelio POÄNG pastatę tokį pat, bet mažesnį, vaikams, leisite jiems pasijusti suaugusiais. Vaidmenų žaidimai puikiai lavina socialinius įgūdžius. Kas nepasijaustų dvidešimčia metų vyresniu, sėdėdamas savo krėsle su arbatos puodeliu rankoje? Pagalvokite.


 


4 idėja. Uždaros ir atviros žaidimų erdvės. Sutvarkykite EKET spinteles ir paruoškite jose staigmenų. Pavyzdžiui, sukurkite lėlių namelį. Tam tiks bet kuri spintelė su durelėmis. Žaidimams pasibaigus ir uždarius dureles, svetainėje – baldas, kokį turi tik suaugusieji.


 


5 idėja. Pramogauti ir pamiršti nerimauti. Pergudraukite netikėtumus, naudojami lengvai skalbiamus audinius ir paprastai nuvalomus paviršius. Sukurkite didelę, plačią ir minkštą žaidimų erdvę, kurioje KRÖNGE kilimas yra tiesiog idealus pasirinkimas. O dabar pastumkite staliukus ir domino kaladėles!


 


Džiaugiamės, kai mūsų pirkėjai atskleidžia savo kūrybiškumą ir išmoningai pakeičia IKEA prekes. Pirmyn! Tik prisiminkite: jei prekę pakeisite taip, jog bus nebeįmanoma jos perparduoti arba panaudoti pagal pirminę paskirtį, šiai prekei grąžinimo garantija nebegalios.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti