Dažnai užduodami klausimai apie IKEA FAMILY bendraminčių erdvę

Kaip sukurti asmeninę paskyrą svetainėje, jei aš dar nesu IKEA FAMILY lojalumo programos narys?

Susikurti asmeninę paskyrą šioje svetainėje gali tik IKEA FAMILY nariai, turintys savo asmeninę kortelę. Užsiregistruoti ir gauti nemokamą IKEA FAMILY kortelę galima parduotuvėje Vilniuje arba IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje Klaipėdoje. Taip pat IKEA FAMILY nariu galima tapti ir neišeinant iš namų - tereikia užsiregistruoti mūsų svetainėje - registracijos formą rasite čia.

Atkreipiame dėmesį, kad registruotis gali tik asmenys nuo 18 metų amžiaus.

Kaip susikurti paskyrą IKEA FAMILY svetainėje, jei aš jau esu lojalumo programos narys?

Atidarykite skyrelį „Kaip sukurti savo paskyrą" ir spauskite mygtuką „Registruotis". Toliau jums reikės pateikti asmens duomenis, kuriuos buvote nurodę tapdami lojalumo programos nariu. Vardo, pavardės ir gimimo datos laukelius būtina užpildyti. Be to, turite nurodyti elektroninio pašto adresą, mobiliojo telefono numerį ir savo lojalumo kortelės numerį. Šie duomenys mums padės rasti jus duomenų bazėje ir išsiųsti jūsų asmeninės paskyros prisijungimo patvirtinimą nurodytu elektroninio pašto adresu arba SMS žinute.

Ką daryti, jei užmiršau savo prisijungimo slaptažodį?

Atidarykite skyrelį „Mano paskyra" ir paspauskite nuorodą „Užmiršote slaptažodį?". Atsidariusiame puslapyje įrašykite elektroninio pašto adresą, kurį nurodėte registruodamiesi svetainėje, ir paspauskite „Toliau". Šiuo adresu bus išsiųstas laiškas su nuoroda, skirta patvirtinti užklausą. Atidarykite nuorodą ir sukurkite naują savo paskyros slaptažodį.

Kas yra kategorijos, stiliai ir temos? Ką reiškia „IKEA idėjos"?

Rūšiuokite idėjas pagal stilius, kategorijas ir temas. Mūsų svetainėje naudojamos keturios stilių grupės: čia galima rasti straipsnių apie tradicinio, modernaus, skandinaviško ir urbanistinio stiliaus interjerus. Be to, rūšiuojant pagal kategorijas, galima peržiūrėti idėjas apie kurią nors namų erdvę - miegamąjį, svetainę, virtuvę ir t. t. Rūšiuodami pagal temas, galite perskaityti straipsnius, skirtus tam tikram metų laikui, pasisemti receptų idėjų, dizainerių patarimų. Paspaudus „Tik IKEA", svetainėje rodomi tik tie straipsniai, kuriuos pateikė IKEA komanda.

Kaip dar galiu rasti straipsnius mane dominančia tema?

Šioje svetainėje yra paieškos funkcija - įrašykite jus dominantį pavadinimą ir paieškos rezultatuose bus parodyti straipsniai, kuriuose minima ši tema.

Kaip kurti savo straipsnius?

Pagrindiniame svetainės puslapyje arba savo paskyroje paspauskite mygtuką „Sukurti". Po to galėsite įkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriais norite pasidalyti, pridėti publikacijos tekstą ir nuotraukų aprašymus, pasirinkti savo straipsnio stilių ir kategoriją. Išsamiau apie tai, kaip sukurti straipsnį, galima perskaityti čia.

Kaip redaguoti arba panaikinti įrašą?

Jūs galite taisyti savo straipsnį. Įeikite į puslapį, kuriame pateiktas jūsų straipsnis, arba tiesiog užveskite pelės žymeklį ant savo straipsnio miniatiūros ir paspauskite nuorodą „Redaguoti straipsnį". Pereisite į redagavimo režimą ir galėsite pakoreguoti tekstą, pridėti nuotraukų, vaizdo įrašų arba juos panaikinti, pasirinkti kitą straipsnio stilių ar kategoriją.

 

Meistriškumo pamokos ir kiti IKEA FAMILY renginiai

Kokios meistriškumo pamokos organizuojamos IKEA parduotuvėje?

Mes norime pasidalinti savo žiniomis apie namų įrengimą, papasakoti, kaip galima atnaujinti interjerą ir padaryti namų aplinką patogesnę. Būtent todėl IKEA parduotuvėje Vilniuje reguliariai organizuojamos meistriškumo pamokos ir renginiai visiems IKEA FAMILY lojalumo programos nariams.

Kaip užsirašyti į IKEA FAMILY meistriškumo pamoką ar renginį?

Apie organizuojamas meistriškumo pamokas ar renginius visada paskelbsime svetainėje, o IKEA FAMILY narius informuosime asmeniškai naujienlaiškiu. Svetainėje rasite visas dalyvavimo sąlygas, o patvirtinimą apie registraciją atsiųsime elektroniniu paštu. Daugiau informacijos apie IKEA FAMILY lojalumo programos renginius rasite čia.

Ką daryti, jei meistriškumo pamokoje ar IKEA FAMILY renginyje nebėra vietų?

Nesijaudinkite! Meistriškumo pamokų ir renginių tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Laukite naujienlaiškio ir, kai tik jame atsiras jus dominanti meistriškumo pamoka ar renginys, užsiregistruokite.

 

Informacija apie IKEA FAMILY bendruomenę

Kas yra IKEA FAMILY bendruomenė ir kokių galimybių suteikia ši svetainė?

Ši svetainė buvo sukurta IKEA FAMILY lojalumo programos nariams ir visiems, besidomintiems namais. Čia kasdien galima pasisemti įkvėpimo, dalintis idėjomis, kaip įrengti namus, sužinoti apie specialius lojalumo programos nariams teikiamus pasiūlymus, užsirašyti į lojalumo programos renginius ir meistriškumo pamokas. 

Kam reikalinga asmeninė paskyra IKEA FAMILY svetainėje?

Neregistruoti vartotojai gali peržiūrėti svetainės medžiagą, žymėti patikusius įrašus ir dalintis jais socialiniuose tinkluose. Užsiregistravę, turėsite asmeninį puslapį, kuriame galėsite pasakoti apie save kitiems bendruomenės dalyviams. Be to, galėsite naudotis papildomomis svetainės funkcijomis:

- kurti straipsnius su patarimais, kaip įrengti namus, ir dėti savo namų nuotraukas;

- kaupti patikusius straipsnius kolekcijose;

- rašyti komentarus apie IKEA komandos ir kitų vartotojų straipsnius;

- gauti pranešimus apie komentarus prie publikacijų ar straipsnių, kuriuos komentavote;

- užsisakyti IKEA FAMILY lojalumo programos naujienlaiškį arba jo atsisakyti;

- peržiūrėti visus savo sukurtus straipsnius;

- prijungti savo paskyrą prie socialinių tinklų („Facebook");

- registruotis į IKEA FAMILY lojalumo programos renginius.

 

Plačiau apie visas prieinamas funkcijas ir svetainės naudojimosi taisykles skaitykite vartojimo susitarime.

Registruokitės nemokamai

IKEA FAMILY nariu gali tapti kiekvienas ir tai nieko nekainuoja. Pradėti naudotis narių privilegijomis galite prisijungę prie IKEA FAMILY

Registruotis