Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Galas netvarkos pinklėms!

Galas netvarkos pinklėms!

Apsidairykite savo namuose – ar tik tvarka kartu su jumis nepasiėmė vasaros atostogų? Taip, dabar laikas ilsėtis, ne apsikrauti buities rūpesčiais, tačiau kai oras nevilioja į lauką, o tinginiauti pabodo, imkitės darbų, kuriuos seniai atidėliojote. Po namus besiraizgantys įvairiausi laidai – amžinas galvos skausmas, tačiau dabar galite labai paprastai išsivaduoti iš rūpesčių. Keletas mūsų patarimų bei idėjų ir po kojomis nebesipins netvarka, o atostogos praeis naudingai.

Lentyna, kurioje puikuojasi patefonas ir kiti elektronikos prietaisai, bei iš jos kyšantys laidai – ne pats didžiausias komplimentas stilingiems namams. Susitvarkyti galima greitai ir paprastai – dėžutė su dangčiu ir išpjautomis rankenomis, į kurios vieną galą atkeliauja maitinimo, iškeliauja – ilginamasis laidai.


 


Vieta ilgintuvui laikyti gali puošti interjerą, tereikia šiek tiek kūrybos. Darbą, kurį įdėsite ją gamindami, atpirks tai, kad daugiau nebereikės ropoti po stalu ir ieškoti reikiamų laidų. Išsikirpkite norimos medžiagos kvadratinę formą, šiek tiek didesnę už ilgintuvą, išmuškite keturias skyles ir pritvirtinkite L formos laikiklius prie norimo baldo. Voilà!


 


Susipainiojote ir vonios kambaryje? Pabandykite prietaisus, skirtus džiovinti, tiesinti ar kitaip prižiūrėti plaukus ne slėpti spintelėje, o pakabinti. Tam puikiai tiks prie durų tvirtinamas veidrodis.


 


O ar kada pagalvojote, kad dar puikiau ausines ir USB laidus galite laikyti druskinėje bei pipirinėje? Nupurkškite jas norimos spalvos dažais ir turėsite stilingas bei praktiškas interjero detales.


 


Nepamiršote laikų, kai žaisdavote su savo mylimiausiu Jo-Jo? Susitvarkykite laidus nostalgiškai. Išimkite virvelę, pakeiskite ją laidais, apvyniodami apie Jo-Jo, ir pamirškite besipainiojančią netvarką.


 


Jei visos išvardintos idėjos atrodo per daug sudėtingos, yra vienas labai paprastas ir spalvingas būdas. Tereikia pažymėti laidus ir bus lengva susigaudyti, kur yra kuris. Pamirškite rūpesčius, džiaukitės tvarka bei stilinga darbo vieta ar pramogų erdve namuose.


 


Štai ir viskas – iškart daugiau saugumo ir nuotaika geresnė, kai po kojomis nebesipainioja problemos. Kada jei ne per atostogas išsivaduoti iš netvarkos pinklių. Kai laidai savo vietose, metas įsijungti mėgstamą filmą ir tęsti poilsį.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti