Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Geram daržininkui daržas nebūtinas

Geram daržininkui daržas nebūtinas

Imtis to, kas grąžina mus prie šaknų ir senųjų tradicijų, šiandien ypatingai aktualu. Ir viena populiariausių vietų, tampanti pagrindine šių bandymų gyventi kitaip erdve, yra virtuvė. Argi ne šaunu būtų joje turėti daržą, kuriame galėtumėte auginti tai, ko tik geidžia širdis? Ir tam visai nebūtinas žemės plotelis prie namų.

Pirmasis žingsnis įsirengiant darželį savo virtuvėje – IKEA pirkinių krepšio FRAKTA panaudojimas. Jis nebrangus, labai tvirtas ir talpus – kaip tik tai, ko reikia auginant įvairias prieskonines žoleles ar netgi, pavyzdžiui, špinatus. FRAKTA puikiai tiks ir moliūginėms daržoves. Tiesiog pripilkite į krepšius žemių ir pasiraitokite rankoves.


 


Kukurūzai, cukinijos, moliūgai ar pomidorai – auginti šioms daržovėms daržo nereikia. Tačiau prireiks kitų papildomų dalykų, tokių kaip vazonai. Tik neskubėkite jų pirkti, o panaudokite senus skardinius indus. Jie puikiai tinka pradėti auginti šiuos augalus, be to, yra industrinio stiliaus, kurį dabar taip mėgstame.


 


Kitąkart ruošdami svogūnų laiškus vakarienei, neišmeskite jų šaknų. Įdėkite jas į indą su vandeniu – svarbiausia, kad viršutinė stiebo dalis nebūtų panardinta. Netrukus jie pradės ataugti ir štai – visiškai paprastai tapote genialiu daržininku!

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti