Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Geriausia, kai darome savaip! Naujasis IKEA katalogas

Geriausia, kai darome savaip! Naujasis IKEA katalogas

Kai gaminame vieni ar kartu su vaikais. Tai darome sau, neapsikraudami lūkesčiais ir rūpesčiais. Kai maistą ruošia vyrai ir džiaugiamės, sulaukę svečių. Atrasdami namuose naujas vietas valgyti ir pamiršę įtampą, kurią mums keldavo virtuvė. Tuomet viskas pavyksta kuo puikiausiai. Nes geriausia, kai darome savaip! Apie tai ir dar daugiau – naujasis IKEA katalogas, kurį paruošėme jums ir su džiaugsmu dalinamės.

Sukurtas žmonėms, ne vartotojams. Mėgstantiems gaminti, sulaukti pusryčių į lovą ar nevalgantiems daržovių. Tiems, kurie prie stalo nebijo kalbėti pilna burna ir nesijaudina dėl pervirusių makaronų.


 


Turėti lūkesčių yra puiku, tačiau dažnai jie verčia mus būti kitokiais, nei esame. Šis katalogas yra jūsų pusėje, padedantis į viską žiūrėti paprasčiau. Sukurtas stengiantis pateikti idėjų, palengvinančių gyvenimą ir atnešančių daugiau džiaugsmo. Idėjų kiekvienam namų kampeliui, tačiau daugiausia – virtuvei ir viskam, kas vyksta aplink ją. Paprasčiau todėl, kad dauguma žmonių jaučia spaudimą, kai kalbame apie maistą.


 


13 istorijų iš viso pasaulio, pasakojančių apie kasdienes vertybes – nuo laisvo gaminimo stiliaus studentų bendrabutyje JAV iki pagalbos nuskriaustiems vaikams Rytų Afrikoje. Įvairūs namų interjero sprendimai bei prekės, kurias didžiuodamiesi pasirinkome pristatyti. Visiškai kitokio dizaino ir daug labiau įkvepianti IKEA katalogo programėlė. Ir tai tik dalis naujienų, kurias paruošėme jums.


 


Ar kils noras nusipirkti kažką, perskaičius šį katalogą? Tikimės, kad taip. Ar jausitės, kad norėtume įsiūlyti tai, ko jums nereikia. Tikimės, ne.


 


IKEA katalogo ieškokite parduotuvėje, daugiau informacijos www.IKEA.lt

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti