Gryno oro žaidynės!

testas

Balkono
įkurtuvės

Birželio 19–25 d.

Balkonas – trumpiausias ir tiesiausias kelias į atostogas. Tai paprasčiausias būdas tiesiai iš namų patekti į nuosavą vasaros kurortą. Tačiau įsirengti balkoną, kuriuo sukeltumėt pavydą sau ir
kaimynams – tikras iššūkis. Todėl pirmoji „Gryno oro žaidynių“ rungtis skelbia balkono įkurtuves! Įsirenkite ten savo svajonių poilsio oazę, pasidalinkite ja mūsų svetainėje, surinkite daugiausiai balsų ir laimėkite 300 € IKEA dovanų kortelę. Nugalėtoją ir naują užduotį sužinosite kitą pirmadienį. O šiai turite savaitę. Startas!savaitė


užduotis


300 € dovanų kortelė

Pasisemkite įkvėpimo


Akis pravėrus, balkoną atvėrus – pradėkim dieną gryname ore. Busti, pusryčiauti ir mėgautis rytu. Įrenkime balkoną, kuriame norisi likti visai dienai.

Popietė balkone tiesiog sutverta jūsų ramybei ir mažųjų žaidimams. Kai saulė kepina, o poilsis lepina.


Tai – ne pasaka. Tai lempučių girliandos, žvakės, jaukios detalės ir labiausiai spindinti vakaro žvaigždė – jūsų balkonas. Kas gali būti geriau už lauke praleistas šiltas vasaros naktis?


Gryno oro žaidynės!

Birželio 19 – liepos 23 d.

Vasara. Jei sudarytume maloniausiai skambančių žodžių sąrašą, šis neabejotinai būtų viršuje. Tačiau vasara ne tik glosto ausį ir širdį, vasara prasideda nepamirštami nuotykiai. Todėl IKEA FAMILY atidaro „Gryno oro žaidynes“! Sąlygos itin malonios – kuo daugiau laiko praleisti lauke, atlikti užduotis, fiksuoti akimirkas, pasidalinti mūsų svetainėje ir rinkti balsus. Kiekvieną pirmadienį skelbsim naują rungtį bei savaitės nugalėtoją ir taip iki liepos pabaigos.

Nusimato karšta vasara.savaitės


užduotys


300 € dovanų kortelės

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti