Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Gyvenate su vaikais? Tvarkykitės sumaniai!

Gyvenate su vaikais? Tvarkykitės sumaniai!

Patarimų, kaip rūšiuoti ir laikyti mažųjų drabužius, vonios reikmenis bei žaislus niekada nebus per daug. Štai 3 būdai, kaip gyvenimą su vaikais namuose padaryti dar patogesnį ir paprastesnį. Kas žino, galbūt tvarkydamiesi sumaniai, padrąsinsite mažuosius pačius rasti vietą savo daiktams.

1. Maudynės smagu? Po maudynių dar smagiau! Galima palikti vaikų žaislus ir reikmenis džiūti vonioje ir vėliau juos išimti. Tačiau yra ir kitas būdas – taupykite laiką viską sudėdami į permatomą maišelį LÅDDAN. Tiesiog pakabinkite jį virš vonios ir daiktai bus sausi bei paruošti rytdienos maudynėms.


 


2. Atvira pasiekti, lengva susiruošti. Kabykla su 4 kabliukais FLISAT, pritvirtinta reikiamame aukštyje – puikus būdas vaikams paprasčiau apsirengti. Raskite erdvės namuose lėlių nameliui FLISAT, kurį dar galite savaip papuošti, ir sudėkite į jį mažųjų turtus. Batų pasaulyje įsivyraus tvarka, ant sienos pritvirtinus kabyklą su 7 kabliukas KUBBIS.


 


3. Svetainė – ir mažųjų kambarys. Todėl leiskite jiems čia laisvai žaisti. Vaikų erdvę atskirsite žaislus sudėdami į skirtingo dydžio dėžes KUGGIS. Pabandykite naudoti įdėklus – taip savo vietoje bus ir mažos detalės. Kai tvarkytis taip paprasta, prie jūsų prisijungs ir vaikai: kartu bus smagiau, augti – greičiau.


 


Džiaugiamės, kai mūsų pirkėjai atskleidžia savo kūrybiškumą ir išmoningai pakeičia IKEA prekes. Pirmyn! Tik prisiminkite: jei prekę pakeisite taip, jog bus nebeįmanoma jos perparduoti arba panaudoti pagal pirminę paskirtį, šiai prekei grąžinimo garantija nebegalios.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti