Buvęs Kitas
Gyvenk laisvai

Gyvenk laisvai

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-01-13 | 11:57
Galvoti, o ne paklusti, judėti, o ne priklausyti, gyventi, o ne prisitaikyti. Kolekcija IKEA PS 2017 sukurta kartai, kuriai pasirinkimo tarp suvaržymų ir laivės klausimas net nekyla. 17 urbanistinės krypties dizainerių iš viso pasaulio pristato idėjas, skirtas nepriklausomam žmogui, gyvenančiam nuolat besikeičiančiame mieste. IKEA PS 2017 – tai daiktai ir baldai, kuriantys ne priklausomybę, o laisvę judėti, mąstyti, gyventi.

„Be taisyklių, be suvaržymų, be ribų. Norėjome sukurti tokią kolekciją, kuri leistų laisvai persikelti, keistųsi ir būtų lengvai pritaikoma mieste gyvenančios jaunosios kartos poreikiams namuose“, – sako IKEA PS 2017 kūrybos vadovas James Futcher.


 


Toks tikslas pareikalavo atviro bendradarbiavimo ir ypatingų dizaino sprendimų ieškojimo pačioje gamybos vietoje, tiesiogiai dirbant su medžiagomis ir technologijomis. „Sukurti patogumą tiesiogine ir perkeltine prasme buvo sudėtingiausia dalis. Kaip pagaminti daiktus, ant kurių būtų ne tik gera sėdėti, bet ir jaustis gerai juos turint namuose?“, – iššūkius prisimena James Futcher.


 


Dizaineriai, dirbdami tiesiogiai su tiekėjais, rado būdų naudoti kuo mažiau medžiagų ir netgi efektyviai pakuoti gaminius. Pavyzdžiui, naudodami pramonines mezgimo mašinas, jie pagamino ypatingai lengvą ir ploną medžiagą, kuri ne tik be galo patogi, bet ir neužima tiek vietos pervežama bei supakuojama, kaip porolonas.


 


IKEA PS 2017 buvo sukurta ne tik patogumui, bet ir funkcionalumui, stiliui, išraiškai, gyvenimo būdui. Laisvei rinktis ir kurti namus, kurie ne varžo, bet pabrėžia nepriklausomybę – tai, kas svarbiausia miesto žmogui, ne prisitaikančiam prie pokyčių, o jais būnant pačiam.


 


Kolekcijos IKEA PS 2017 ieškokite parduotuvėje IKEA Vilniuje jau dabar, o svetainėje www.IKEA.lt nuo vasario.

Įtraukti į savo kolekciją
Dvivietė sofa IKEA PS 2017 – sulankstoma, todėl gali būti legvai pernešama iš vienos vietos į kitą. Kaina – 119 €
Įtraukti į savo kolekciją
Sulankstomas fotelis IKEA PS 2017 nevaržo, nes gali judėti kartu su jumis. Kaina – 89,99 €
Įtraukti į savo kolekciją
Staliuką IKEA PS 2017 galima lengvai paversti taburete. Kaina – 39,99 €
Įtraukti į savo kolekciją
Juoda grindų lempa IKEA PS 2017 ir balta bei geltona stalinės lempos IKEA PS 2017, įkvėptos karinių paieškos žibintų, buvo sukurtos siekiant lengvo šviesos pasiskirstymo kambaryje, kuomet neakintų įjungiamos. Grindų lempos IKEA PS 2017 kaina – 49,99 €, stalinių lempų IKEA PS 2017 kaina – 19,99 €
Uždaryti
Uždaryti