Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Gyvenk laisvai

Gyvenk laisvai

Galvoti, o ne paklusti, judėti, o ne priklausyti, gyventi, o ne prisitaikyti. Kolekcija IKEA PS 2017 sukurta kartai, kuriai pasirinkimo tarp suvaržymų ir laivės klausimas net nekyla. 17 urbanistinės krypties dizainerių iš viso pasaulio pristato idėjas, skirtas nepriklausomam žmogui, gyvenančiam nuolat besikeičiančiame mieste. IKEA PS 2017 – tai daiktai ir baldai, kuriantys ne priklausomybę, o laisvę judėti, mąstyti, gyventi.

„Be taisyklių, be suvaržymų, be ribų. Norėjome sukurti tokią kolekciją, kuri leistų laisvai persikelti, keistųsi ir būtų lengvai pritaikoma mieste gyvenančios jaunosios kartos poreikiams namuose“, – sako IKEA PS 2017 kūrybos vadovas James Futcher.


 


Toks tikslas pareikalavo atviro bendradarbiavimo ir ypatingų dizaino sprendimų ieškojimo pačioje gamybos vietoje, tiesiogiai dirbant su medžiagomis ir technologijomis. „Sukurti patogumą tiesiogine ir perkeltine prasme buvo sudėtingiausia dalis. Kaip pagaminti daiktus, ant kurių būtų ne tik gera sėdėti, bet ir jaustis gerai juos turint namuose?“, – iššūkius prisimena James Futcher.


 


Dizaineriai, dirbdami tiesiogiai su tiekėjais, rado būdų naudoti kuo mažiau medžiagų ir netgi efektyviai pakuoti gaminius. Pavyzdžiui, naudodami pramonines mezgimo mašinas, jie pagamino ypatingai lengvą ir ploną medžiagą, kuri ne tik be galo patogi, bet ir neužima tiek vietos pervežama bei supakuojama, kaip porolonas.


 


IKEA PS 2017 buvo sukurta ne tik patogumui, bet ir funkcionalumui, stiliui, išraiškai, gyvenimo būdui. Laisvei rinktis ir kurti namus, kurie ne varžo, bet pabrėžia nepriklausomybę – tai, kas svarbiausia miesto žmogui, ne prisitaikančiam prie pokyčių, o jais būnant pačiam.


 


Kolekcijos IKEA PS 2017 ieškokite parduotuvėje IKEA Vilniuje jau dabar, o svetainėje www.IKEA.lt nuo vasario.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti