Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Ilgiausių metų grožio ir patogumo!

Ilgiausių metų grožio ir patogumo!

Gimęs prieš 40 metų Japonijoje ir užkariavęs visą pasaulį. Įrodęs, kad patogumas gali būti stilingas ir madingas. Tapęs kultiniu dizaino pavydžiu, geidžiamu kiekvieno, vertinančio funkcionalumą bei kokybę. Sukurtas taip, jog įrodytų, kad sėdėjimas gali būti nepasakomu malonumu. Elegantiškas, ilgaamžis ir tiesiog gražus. Kalbame apie krėslą POÄNG – vieną geidžiamiausių IKEA gaminių jau keturis dešimtmečius, šiandien švenčiantį savo gimtadienį.

POÄNG magija slypi formoje - spyruokliuojantis, lenktas medinis rėmas suteikia lankstumo, todėl atsisėdus į šį krėslą taip paprasta atsipalaiduoti. Baldą sukūręs japonų dizaineris Noboru Nakamura sako, jog kėdė sėdinčiojo neturi varžyti ar kaustyti. Ji turėtų praturtinti emociškai, suteikti ramybę ir dovanoti atsipalaidavimą.


 


POÄNG pagamintas su odiniu užvalkalu. Paremtas originaliojo, prieš 40 metų sukurto jo pirmtako dizainu. Tai natūrali oda, kuri gražiai dėvisi. Jis tai pat pasižymi ypatingu tvarumu - klijuotas, lenktas rėmas baldui suteikia tvirtumo, nors sunaudojama mažiau medienos. Pakuotė – kompaktiška ir mažinanti neigiamą poveikį aplinkai.


 


POÄNG nepalieka abejingų. Jei norite baldo, kuris būtų ilgaamžis, puoštų namus, suteiktų jiems elegancijos ir dovanotų naujus sėdėjimo pojūčius, rinkitės šį krėslą. Jei jau turite POÄNG – sveikiname. Vadinaisi, puikiai žinote, ką rinktis. Dabar su gimtadieniu galite pasveikinti POÄNG.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti