Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Ir prie darbo, ir prie valgomojo stalo

Ir prie darbo, ir prie valgomojo stalo

Biurą iškeisti į namus ir dirbti iš jų tampa vis labiau įprasta. Dažniausiai tai nutinka siekiant patogumo, tačiau jo gali būti dar daugiau. Nuo namų biuro prie vakarienės stalo galima sėsti nepakilus nuo tos pačios kėdės, puikiai tinkančios ir komfortiškai dirbti, ir mėgautis maistu. Funkcionalus bei patogus sprendimas, nuo kurio įsiskausti gali nebent skrandis, kai iš malonumo pamiršite skaičiuoti kąsnius.

IKEA naujiena – sukamoji kėdė LÅNGFJÄLL yra puikus ergonomiškumo ir grožio derinys. „Aiškios, aptakios kėdės linijos yra įkvėptos žmogaus kūno, pabrėžiant jas siuvimo detalėmis. Mūsų tikslas buvo sukurti baldą, kuris tiktų ir prie biuro stalo, ir prie valgomojo, esančio svetainėje. Ergonomiška kėdė atrodo gražiai, ant jos malonu sėdėti, nesvarbu, ar ilgai dirbant, ar mėgaujantis maistu. Ji taip pat lengvai pritaikoma, o visi mechanizmai paslėpti po sėdimąja dalimi – viskas dizaino vardan“, – pasakoja IKEA dizainerė Eva Lilja Löwenhielm.


 


Kėdė LÅNGFJÄLL pasižymi ypatingu komfortu, nes atsirėmus išlieka stabili, o jūs neprarasite pusiausvyros, mat ją lengva sureguliuoti pagal savo kūno svorį ir mėgstamą sėdėjimo padėtį. Tai puikus pavyzdys, jog darbas ir poilsis yra suderinami, tad belieka patogiai įsitaisyti bei mėgautis.


 

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti