Buvęs Kitas
Iš šalčių – panerti į namų SPA

Iš šalčių – panerti į namų SPA

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-01-19 | 11:51
Žiema gali būti be galo lepinanti – tereikia pasinaudoti malonumais, kuriais šis laikas dosnus. Kada, jei ne per šalčius, aplankytų didesnė palaima už panirimą į karštą vonią? Mintis ir kūną išlaisvinanti šiluma, žvakių ramybė, minkšti rankšluosčiai, natūralus bambukas – svajonių SPA galima susikurti tiesiog namuose. Tegu už lango spaudžia šalčiai ir žiema rodo savo įnoringą charakterį – mėgaukitės vonia, kurioje sustoja laikas ir negalioja jokie gamtos dėsniai.

Kontrastingos spalvos ir natūralios medžiagos suteikia estetikos, be to, tai labai praktiška. Patogiai ir tvarkingai sudėti daiktai taip pat nuteikia maloniai, juk vonia – tai erdvė ramybei ir poilsiui. Minkštas baltas rankšluosčio audinys reiškia atsipalaidavimą bei švarą – užtenka išlipti iš vandens, padėti kojas ir džiaugsmas tęsiasi. Pabėgimui iš rutinos į namų SPA nereikia ypatingos progos ar pasiruošimo – procedūros prasideda peržengus savo vonios slenkstį. Metas susikurti erdvę, kurioje visas laikas sau, ir lepintis. Tuomet net atsisveikinti su žiema gali būti liūdna. Netikite? Pabandykite.


 

Įtraukti į savo kolekciją

Vėžimėlis RÅSKOG vonioje ne tik atrodo estetiškai, bet ir suteikia prakiškumo bei tvarkos, o rankšluostis SALVIKEN bei kilimėlis SUSEÅN – tiesiog neatsiejama SPA malonumų dalis. 

Įtraukti į savo kolekciją

Priedai voniai DRAGAN – bambuko natūralumas bei grožis. 

Įtraukti į savo kolekciją

Stalinis veidrodis TYSNES – tai, be ko neįsivazduojama vonios erdvė. 

Uždaryti
Uždaryti