Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Kai vėsta orai, sušildo namai

Kai vėsta orai, sušildo namai

Ruduo įsibėgėja, todėl namai tampa ta erdve, kurioje norime praleisti vis daugiau laiko. Tai daryti maloniau, kai juos kuriame dar patogesnius, jaukesnius ir gražesnius. Kviečiame mėgautis vienatve, šeimos laime bei draugais ir atverti duris gyvenimui. O kad jaukumas būtų antrasis jo vardas – spalį pasitinkame galvodami apie namų šilumą.

Šio mėnesio herojus – MALSJÖ TV staliukas. Išvaizdus, stilingas bei puošnus baldas kiekvieniems namams, kuriuose norite dėmesio detalėms, sukuriančioms amatininko rankų darbo įspūdį. Nuotolinio valdymo pulteliai veikia ir per grūdinto stiklo dureles, todėl MALSJÖ ne tik puošnus, bet ir praktiškas. Puikų laisvalaikio draugą – televizorių – statyti galite ir ant kitų šį mėnesį siūlomų baldų, kaip ir rasti juose papildomos vietos daiktams.


 


IKEA gerbėjų visame pasaulyje mylimi bei pripažinti HEKTAR šviestuvai užkariauja ir mūsų namus. Jie puikiai dera prie interjero, atrodo moderniai ir yra tikros dabar taip mėgstamo urbanistinio dizaino žvaigždės. Galvojate, sunkiai įperkamos? Šviestuvus HEKTAR gali sau leisti kiekvienas, išleisdamas mažai.


 


Kokie namai be kilimo? Spalį IKEA FAMILY nariai gali rinktis iš daugybės pasiūlymų. Vaikiškas sintetinis LATTJO – spalvingas, lengvai valomas, nesukeliantis alerginių reakcijų ir saugus vaikams. Ilgo plauko kilimas HAMPEN – tvirtas, atsparus dėmėms ir lengvai prižiūrimas, nes pagamintas iš sintetinio pluošto. Be to, jį galite drąsiai kloti po kojomis ir daug nepakloti. Jūsų pėdoms patiks kilimas ALHEDE – storas, tankus, minkštas bei puikiai sugeriantis garsą. Jį taip pat lengva valyti bei prižiūrėti, nes yra sintetinis.


 


O kiekvienos dienos pradžiai ir vakaro vainikavimui – garuojantis puodelis iš kavinuko-arbatinuko ANRIK. Jaučiate, kaip namuose darosi jaukiau? Palaukite, kol susipažinsite su visais spalio pasiūlymais.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti