Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Kalėdos, vertos aukso

Kalėdos, vertos aukso

Didžiosios metų šventės, tai ne tik šeima, bičiuliai, dovanos ir ypatinga nuotaika. Maistas bei įvairiausi jo skoniai – neatsiejama ir be galo svarbi Kalėdų dalis. Tačiau ragauti pirmiausia pradedame akimis, o kai vaizdas jau žadina apetitą, belieka mėgautis. Sakoma, kad Kalėdų laukiame labiausiai, tad skirkime joms išskirtini dėmesį ir papuoškime auksu – apdovanokime save malonumu švęsti, pradedami nuo maisto.

Minimalistinio dizaino ir spindinčios žalvario spalvos stalo įrankiai TILLAGD – tinkamiausios priemonės malonumo tikslui. Auksas šiuo metu vėl labai madingas ir neveltui: jis puošia, suteikia šventiškumo, atrodo stilingai. Ypač, kaip interjero detalė. Belieka jį papildyti indais ir natūraliomis dekoravimo priemonėmis.


 


Auksinė bei juoda labai gerai dera, todėl lėkštės BACKIG žadina apetitą, o su įrankiais TILLAGD ir puošia stalą. Šis duetas – vienas iš daugybės būdų serviruoti kūrybiškai ir taip, kaip norisi tik jums, nes BACKIG yra puikus įkvėpimo šaltinis improvizacijai. Šie indai atrodo keraminikiniai, bet pagaminti iš grūdinto stiklo, todėl labai tvirti. „Jie yra apvalių švelnių linijų, nes stengėmės sukurti organišką, iš pažiūros lengvą, bet sodrios juodos spalvos gaminį“, - sako BACKIG dizaineriai Pia Amsell ir Barbro Berlin.


 


Tinkantys visoms progoms, paprasto, funkcionalaus dizaino indai FÄRGRIK papuoš ir kasdieną, ir šventes. „Todėl kūriau skirtingas formas ir spalvas – atidaviau laisvę stalo serviravimo menui kiekvienam“, - šypsosi IKEA dizainerė Maria Vinka. Pridėję skintų gėlių ir TILLAGD įrankius, šventėms suteiksite gyvybės, o kartu būsite labai madingi.


 


Jei norite viso dėmesio maistui, bet ne indams, rinkitės DINERA. Kas tai bebūtų – pusryčiai, sriubos ar salotos, lėkštės tiks visoms pasaulio virtuvėms bei patiekalams. Šventinė vakarienė? DINERA. Vėlyvį pusryčiai su visa šeima kitą dieną? DINERA. Šie indai labai charakteringi, pagaminti iš matinės glazūruotos keramikos, be to, labai praktiški – juos galima plauti indaplovėje ir laikyti sudėjus vieną į kitą. Ir jei DINERA leis parodyti visą jūsų kulinarinį talentą, dėmesį atiduodami maistui, sužibės TILLAGD ir stalas bus pilnas – grožio bei šventiškumo.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti