Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Kas puikiai limpa vaikų kambaryje?

Kas puikiai limpa vaikų kambaryje?

Pavasaris puikiai tinka atnaujinti vaikų kambarį, o tai galima padaryti labai paprastai ir žaismingai. Džiaugsmo bei asmeniškumo mažųjų erdvei suteiks tinkamai išnaudotos sienos. Dekoratyviniai lipdukai yra šaunus ir nebrangus būdas pakeisti interjerą, be to, atsibodus nereiks daryti remonto. Pristatome tris idėjas, puikiai limpančias vaikų kambariui.

Augančiam mažajam dizaineriui patiks grafinis sprendimas – lipdukai, suklijuoti ryškiais raštais atrodo kietai ir moderniai. Pratęsus juos nuo sienos ant stalo, atsiranda perspektyva.


 


Mažasis sodininkas ir gamtos mylėtojas džiaugsis į viršų besistiebiančiu sodu. Lipdukai, suklijuoti šalia augalų, bus puikus būdas matyti, kaip namuose auga žaliasis kampelis.


 


Mažajam svajotojui, negalinčiam išsiskirti su žaislais, juos rasti visada padės ant sienos priklijuoti kiškiai, voverės ir antys. Tai kartu ir smagesnis ar bent jau mielas būdas susitvarkyti žaidimų vietą. Svarbu tik pasirūpinti, kad mažosios rankos nepasiektų lipdukų ant sienos.


 


Suderinti kambarį ir asmenybę paprasta, nesvarbu, vaikas gyvena vienas ar dalinasi erdve su kitais. Svarbiausia yra nežaboti laisvės ir leisti mažiesiems žaisti.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti