Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Kilimas ant sienos? Kodėl gi ne!

Kilimas ant sienos? Kodėl gi ne!

Ant sienas kabantis kilimas renka ne tik dulkes, bet ir įtarimus dėl jo šeimininko skonio. Tokia nuomonė vis dar lydi prisiminimus laikmečio, kai taip puošti interjerą buvo įprasta ir netgi madinga. Tačiau nusistovėjusius įsitikinimus paprasta sugriauti – tereikia tai daryti tinkamai. Kilimas ant sienos gali būti labai stilinga namų detalė, puošti sienas ir interjerui suteikti jaukumo bei pabrėžti gerą skonį.

IKEA naujiena – kilimas SÖNDERÖD yra įkvėptas ant vandens paviršiaus krentančios šviesos ir jį atspindinčių spalvų. „Gamta mane skatina kurti. Įkvėpimo sėmiausi iš judančio vandens atspalvių, taip gimė raštai – žaidžiant potėpiais. Leidau jiems kristi laisvai, lyg tai būtų krioklys.“, – pasakoja dizainerė Gunnel Sahlin.


 


Mėlyni kilimo atspalviai ir IKEA PS 2017 – skoningas derinys. Balta ne tik kontrastuoja, bet ir papildo, todėl interjeras atrodo vientisas, jaukus ir išbaigtas. Gamtos dvelksmas miegamajame – madingas bei gaivus, o audiniai šiam kambariui visada tinka. Todėl pakabinę SÖNDERÖD pakeisite ne tik savo, bet ir kitų požiūrį į tai, kas stilinga. Ir kai jūsų paklaus – kilimas ant sienos? Galėsite būti ramūs – kodėl gi ne!

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti