Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Konkurso nugalėtoja Kalėdas sutiko kaip sapne

Konkurso nugalėtoja Kalėdas sutiko kaip sapne

IKEA komandos plojimai, tuščias maišas dovanoms ir neribotas laikas rinktis – taip prieš šventes buvo sutikta IKEA FAMILY konkurso „Pasikraukite Kalėdoms!“ nugalėtoja, Vilniuje gyvenanti dvidešimtmetė Mantvilė Paulionytė, prizo į parduotuvę atvykusi kartu su draugu Ruslanu. „Kai sužinojau, kad laimėjau, atrodė, kaip sapnas – net paprašiau, kad man įžnybtų“, – džiaugsmo neslėpė mergina.

Dalyvauti konkurse Mantvilė net neplanavo – nusipirko IKEA eglutę, papuošė savo kurtais ir pirktais žaisliukais bei laukė švenčių. „Kai sužinojau, kad IKEA FAMILY Kalėdoms siūlo pilną maišą dovanų, užsidegiau būtinai laimėti. Pradžioje balsuoti prašiau artimiausių žmonių, vėliau ratas plėtėsi, raginau visus – kol galų gale, kai buvo likę visai nedaug iki pergalės, apėmė didžiulis azartas“, – pasakoja konkurso laimėtoja.


 


Kaip sapnas atrodė ne tik pergalė, bet ir jausmas išėjus iš parduotuvės. Mantvilė su Ruslanu sužinojo, ko dovanų Kalėdoms nori artimiausi žmonės, bei išsirinko tai, ko reikia sau. „Šiuo metu kraustomės ir pradedame gyventi kartu, todėl bendrai pradžiai labai trūko daug daiktų. Kalėdas sutikome su nuostabiu jausmu dovanoti, kai galėjome nudžiuginti ir artimuosius, ir save. Iš parduotuvės išėjome apimti euforijos ir šventės buvo gausios, laimingos bei didelės“, – džiaugėsi Mantvilė.


 


Mergina pripažįsta, jog ne prizas yra pagrindinis dalykas. Dalyvaudama ir kviesdama balsuoti, Mantvilė rašė daugeliui, todėl bendravimas, pasak jos, yra svarbiausia. „Abejonių kitiems, ar verta dalyvauti IKEA FAMILY konkursuose, neturėtų kilti. Visus raginu būti aktyviems, o ir pati ateityje būtinai naudosiuosi proga.“, – teigė mergina. Paklausta, ar pasikrovė Kalėdoms, Mantvilė juokavo, kad persikovė. Šventės buvo puikios bei gausios dovanų sau ir artimiesiems.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti