Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Kūdikis ir jo kambarys, augantys kartu

Kūdikis ir jo kambarys, augantys kartu

Kūdikio laukimas – didžiulis džiaugsmas, tačiau kartu atsiranda ir didesni poreikiai. Suplanuoti kambarį naujam šeimos nariui, kuris augs kartu su vaiku, tai būdas ne tik sutaupyti, bet ir užtikrini sau ramybę, nesukant galvos – o kas bus toliau? Štai keletas patarimų, kurie kūdikio sutikimo laimę pakeis ramybe dėl jo ateities.

Kūdikio lovelė STUVA – puikus dizaino ir funkcionalumo derinys, sukurtas ir išbandytas vadovaujantis griežčiausiais saugumo reikalavimais. Tai sprendimas augančiam vaikui – pagrindą galima fiksuoti dviejuose skirtinguose aukščiuose, o vieną kraštą nuimti, kai mažylis jau pats gali įlipti į lovytę ir iš jos išlipti. Kai kūdikystės dienos bus jau pamirštos, STUVA taps puikia sofa klausytis pasakų.


 


Laikyti daiktus taip, kad jie būtų patogiai po ranka – būtinybė auginant vaikus. Atsikelti naktį ir pervystyti kūdikį paprasčiau, kai visos priemonės lengvai pasiekiamos jums, o ne mažyliui. Vėliau, vaikui paaugus, lentynas bei dėžes galima perkelti ant grindų ir sudėti žaislus, praktiškumą suderinant su linksmybėmis.


 


Švelnus apšvietimas – būdas rasti viską, ko reikia, ir nepažadinti kūdikio. Įrengus šveistuvus DRÖMSYN tinkamiausioje vietoje, svarbu nepamiršti pasirūpinti laidų saugumu. Vėliau apšvietimas prie veidrodžių ir spintos puikiai tinka persirengti kitais darbužiais ar netgi personažais.


 


Kūdikio kambario ir audinių bei detalių spalvų derinys – ilgalaikis sprendimas, kurį smagu paįvairinti taškelių ir brūkšnelių raštais. Kiekviena smulkmena yra svarbi formuojantis mažajai asmenybei, o vėliau prie išryškėjusio charakterio pritaikyti ir jį pabrėžti galima net ir rankų darbo pagalvėlėmis.


 


Kuo mažiau rūpesčių ir daugiau džiaugsmo – taip turi atrodyti kūdikio kambarys. Kai apgalvota kiekviena detalė, visą dėmesį galima skirti mažyliui. Ypač, kuomet tai, kas aplink, nepastebimai auga kartu.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti