Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Maži namai – didelei šeimai

Maži namai – didelei šeimai

Kai namai maži, o juose gyvena didelė šeima, reikia erdvės poilsiui, darbui, maisto gaminimui ir žaidimams. Tėvams ir trims mažiems vaikams ši virtuvėje – pati tinkamiausia, kai trūksta vietos, o norų tiek daug. Kepti blynus ir jais smaližiauti, ruošti pamokas, dūkti, ilsėtis ar priimti savaitgaliui senelius – viską galima daryti šiame kambaryje. Tai virtuvė, virtusi svetaine namuose, kur džiaugsmas, juokas ir norai yra didesni už mažą erdvę.

Du ikimokyklinio amžiaus berniukai, mergaitė, pradėjusi eiti į antrą klasę, tėtis, dirbantis daug ir beveik nebūnantis namuose ir mama, kuriai tenka visi buities rūpesčiai. Pridėkime mylimą augintinį ir turėsime apibūdinimą jūsų šeimos arba tokios, kurią tikrai pažįstate. Dažniausiai ji gyvena nedideliame didmiesčio bute, tad įsirengti jaukius bei praktiškus namus už patrauklią kainą – puikus sprendimas. Ypač, kai viskas ryšku, žaisminga ir skatina vaikus džiaugtis bei šėlti, juolab, kad baldus galima stumdyti ir sukurti daugiau erdvės linksmybėms. Mama čia pat gamina vakarienę, mažoji ruošia namų darbus, o berniukai gali netrukdomi žaisti. Svetainėje, kuri puikiai tinka ir darbui, ir laisvalaikiui drauge, vietos ras ir seneliai, atvažiavę savaitgaliui ir norintys jį praleisti kartu. Tad gyvenkite taip, kad net ir mažuose namuose turėtumėte erdvės svajonėms, o džiaugsmas leisti laiką su visa šeima būtų beribis.


 


Kaip atrodo maži namai didelei šeimai, pažiūrėti galite atvykę į IKEA parduotuvę Vilniuje, kur rasite ir daugiau pasiūlymų stilingos, praktiškos ir jaukios gyvenamosios erdvės įrengimui.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti