Buvęs Kitas
Mažos erdvės kelia baltą vėliavą

Mažos erdvės kelia baltą vėliavą

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2016-06-30 | 13:21
Griaukime mažos erdvės mitus, bet ne sienas – nedidelis loftas, kuriame trūksta vietos, gali nustebinti neribotos laisvės pojūčiu. Balta spalva interjere viską pakeis iš esmės ir atsiras daugiau šviesos, gaivumo bei vėsos karštomis dienomis. Ir svarbiausia – padidinsite erdvę, kuri daugiau nebevaržys jūsų aistros gyventi, kurti, ilsėtis ir jaustis gerai namuose.

Nauji baldai bei interjero detalės mažą loftą pakeis neatpažįstamai – prieš tai čia trūko vietos, dabar – atsargiai, kad nepasiklystumėte. Gulimasis krėslas SÖDERHAMN yra būtent tai, ko reikia norint taupyti erdvę. Pristumkite jį prie sienos ir atremkite pagalvėles su baltais užvalkalais VITFJÄRIL ir VIGDIS. Kai poilsio erdvė sukurta, susidėkite šalia daiktus, kurie papuoš erdvę. Tam puikiai tiks staliukas su ratukais TINGBY, kuriame dviem aukštais tilps indai, žurnalai, kitos detalės interjero gražinimui. Taip grožis namuose derės su jaukumu, šviesios spalvos – su natūraliomis medžiagomis, o griežtas urbanistinis stilius bus švelnus ir svetingas.

Įtraukti į savo kolekciją

Gulimasis krėslas SÖDERHAMN, staliukas su ratukais TINGBY, pagalvėlės su užvalkalais VITFJÄRIL ir VIGDIS, lygaus audinio kilimas OSTED, vaikiška taburetė FLISAT ir jūsų lofte iškart daugiau erdvės ir šviesos. 

Įtraukti į savo kolekciją

Erdvę papuoš ąsotis GRÄDDAD, vaza ENSIDIG, lėkštė OFTAST

Įtraukti į savo kolekciją

Rėmeliai FISKBO, laidas SEKOND ir LED lemputė LEDARE sušvelnins griežtas urbanistines formas. 

Uždaryti
Uždaryti