Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Mėlynas vasaros rytas

Mėlynas vasaros rytas

Pati geriausia vasaros kelionė gali būti ramus pasivaikščiojimas po mišką. Arčiau gamtos, arčiau dangaus – net nepastebėsite, kaip širdis prisipildys pakilumo, kibirėlis – vasariškų uogų. Liepos pabaiga – rugpjūčio pradžia pasipuošia prinokusių mėlynių kelmeliais. Atsikelkite truputį anksčiau, pasivaikščiokite po mišką ir pradėkite dieną sveikais ir mėlynais pusryčiais.

Pasigaminkite naminius javainius – tai žymiai paprasčiau, nei gali atrodyti. Paragausite ir nebenorėsite jų pirkti prekybos centruose.


 


Į kepimo skardą įberkite apie 200 gramų avižinių dribsnių. Tai pagrindinė javainių sudedamoji dalis. Toliau viskas priklauso nuo jūsų skonio ir fantazijos: įvairūs riešutai, sėklos, saulėgrąžos, kokoso drožlės. Mišinį tolygiai paskleiskite skardoje, apšlakstykite keliais šaukštais alyvuogių aliejaus ir medaus. Apie pusvalandį vis pamaišydami kepkite iki 180 °C įkaitintoje orkaitėje. Atvėsintą mišinį sumaišykite su pjaustytais džiovintais vaisiais. Laikykite sandariame inde KORKEN. Patiekite dubenėliuose su natūraliu jogurtu arba pienu, gausiai papuošę šviežiomis mėlynėmis. Gardūs energijos suteikiantys pusryčiai ir jūs vėl turite jėgų keliauti į mišką uogauti.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti