Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Namelis medyje – poilsis pasikėlus

Namelis medyje – poilsis pasikėlus

Įsiropšti į medį ir pasistatyti ten namelį– vaikystės svajonė, kuri dabar gali būti reali, jauki ir išskirtinė vieta poilsiui ar svečiams. Erdvė maža, tačiau puikiai telpa virtuvėlė bei miegamasis, betrūksta tvirto kamieno ir statybinės vaizduotės. Namelis tikrai patrauks dėmesį, sukels nuostabą, todėl ilsėkitės pasikėlę – tiesiogine šio žodžio prasme.

Maža virtuvėlė nebūtinai reiškia būtiniausių dalykų trūkumą. Atlaisvinsite vietos pakabinę skersinį indams – jie bus lengvai pasiekiami ir sukurs erdvės įspūdį. Vežimėlis virtuvės reikmenims ar maistui – taip pat praktiškas sprendimas mažai virtuvėlei. Jam reikia mažiau vietos, nei spintelei, be to, galima perkelti bet kur.


 


Miego erdvė lengvai pakeičiama į poilsio, kai pagalvėlės naudojamos ne tik galvai padėti, bet ir atsiremti. Prisegamas sieninis šviestuvas leidžia reguliuoti šviesą ir nukreipti ją norima kryptimi – tai ypač patogu skaitant.


 


Kai namelis jaukiai laukia svečių, belieka žibintais parodyti jiems kelią. Ir tuomet viešnagė bus tarsi pasaka. Arba realybe tapusi vaikystės svajonė.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti