Buvęs Kitas
Nauja – tai perdaryta sena

Nauja – tai perdaryta sena

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-01-10 | 11:22
Atnaujinti namus – tai nebūtinai išleisti krūvą pinigų, išmesti senus baldus ir apstatyti naujais. Šviežio oro gurkšnis interjerui, tai šiek tiek kūrybos ir rankų darbo. Jau turimų baldų atnaujinimas yra puikus būdas namams suteikti išskirtinę, unikalią bei asmeninę išvaizdą ir tai bus padaryta jūsų pačių. Siūlome porą idėjų, patvirtinančių taisyklę, jog nauja yra tik pamiršta arba, šiuo atveju, perdaryta sena.

Kėdė IVAR atrodys visiškai kitaip – tereikia šiek tiek dažų ir verpalų. Pirmiausia, pasirinkite spalvą. Nudažykite kėdę keletu sluoksnių gerai vėdinamoje patalpoje ir leiskite nudžiūti. Kuomet ji sausa, imkitės verpalų. Medvilninis gelsvos spalvos pluoštas puikiai tinka ir suteikia šiuolaikišką išvaizdą. Užveržkite mazgu, tvirtai apvyniokite kraštus bei galinę dalį, sutvirtinkite ir jau galite sėstis.


 


Naktinis staliukas TARVA ir jūsų miegamasis puikiai derės tarpusavyje, kurdami ypatingą jaukumą, jei panaudosite šiek tiek veltinio. Vėlgi – tinkamai pasirinkta dažų spalva yra pirmas žingsnis. Toliau išimkite rankenėles, užglaistykite skyles, nudažykite staliuką ir palikite nudžiūti. Kuomet jis jau sausas, atkirpkite juostelę veltinio rankenai ir pritvirtinkite. Sendinta spalva atrodo puikiai, tačiau dažyti galima kaip tik širdis geidžia. Paskutinė staliuko pokyčio detalė yra veltiniu išklotas jo vidus – tiesiog išsimatuokite, kiek medžiagos reikės, ir užbaikite darbus.


 


Džiaugiamės, kai darote savaip, tačiau norime priminti, kad perdaryti IKEA baldai nebegali būti grąžinti. Tačiau visa laisvė kurti gražesnius namus – jūsų, nevaržykite šios jėgos.


 

Įtraukti į savo kolekciją

Kėdė IVAR ir jūsų namai atrodys visiškai kitaip – tereikia daryti savaip. 

Įtraukti į savo kolekciją
Nudažykite norima spalva, gerai vėdinamoje patalpoje palikite džiūti ir, kuomet kėdė bus sausa, galite vyniuoti verpalais.
Įtraukti į savo kolekciją
Gerai užveržkite mazgu, apvyniokite kėdės šonus ir galinę dalį, baigę sutvirtinkite – gelsvos spalvos medvilniai verpalai puikiai tiks, jei norite šiuolaikiškos išvaizdos.
Įtraukti į savo kolekciją

Veltinis naktiniam staliukui TARVA ir miegamajam suteiks ypatingo jaukumo.  

Įtraukti į savo kolekciją
Pirmasis žingsnis perdarant staliuką – nudažymas norima spalva.
Įtraukti į savo kolekciją
Veltinio juostelę panaudokite staliuko rankenai, taip pat išklokite vidų – viskas kaipmat pasikeis.
Uždaryti
Uždaryti