Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Nauja – tai perdaryta sena

Nauja – tai perdaryta sena

Atnaujinti namus – tai nebūtinai išleisti krūvą pinigų, išmesti senus baldus ir apstatyti naujais. Šviežio oro gurkšnis interjerui, tai šiek tiek kūrybos ir rankų darbo. Jau turimų baldų atnaujinimas yra puikus būdas namams suteikti išskirtinę, unikalią bei asmeninę išvaizdą ir tai bus padaryta jūsų pačių. Siūlome porą idėjų, patvirtinančių taisyklę, jog nauja yra tik pamiršta arba, šiuo atveju, perdaryta sena.

Kėdė IVAR atrodys visiškai kitaip – tereikia šiek tiek dažų ir verpalų. Pirmiausia, pasirinkite spalvą. Nudažykite kėdę keletu sluoksnių gerai vėdinamoje patalpoje ir leiskite nudžiūti. Kuomet ji sausa, imkitės verpalų. Medvilninis gelsvos spalvos pluoštas puikiai tinka ir suteikia šiuolaikišką išvaizdą. Užveržkite mazgu, tvirtai apvyniokite kraštus bei galinę dalį, sutvirtinkite ir jau galite sėstis.


 


Naktinis staliukas TARVA ir jūsų miegamasis puikiai derės tarpusavyje, kurdami ypatingą jaukumą, jei panaudosite šiek tiek veltinio. Vėlgi – tinkamai pasirinkta dažų spalva yra pirmas žingsnis. Toliau išimkite rankenėles, užglaistykite skyles, nudažykite staliuką ir palikite nudžiūti. Kuomet jis jau sausas, atkirpkite juostelę veltinio rankenai ir pritvirtinkite. Sendinta spalva atrodo puikiai, tačiau dažyti galima kaip tik širdis geidžia. Paskutinė staliuko pokyčio detalė yra veltiniu išklotas jo vidus – tiesiog išsimatuokite, kiek medžiagos reikės, ir užbaikite darbus.


 


Džiaugiamės, kai darote savaip, tačiau norime priminti, kad perdaryti IKEA baldai nebegali būti grąžinti. Tačiau visa laisvė kurti gražesnius namus – jūsų, nevaržykite šios jėgos.


 

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti