Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Nebegalite nusėdėti, kada rugsėjį pradėti?

Nebegalite nusėdėti, kada rugsėjį pradėti?

Tuomet rudenį pasitikite tinkamai pasiruošę naujiems iššūkiams. Artėjantis mokslo ir darbų sezonas, tai žinių ir augimo metas: rugsėjo 1-osios sulaukę sumaniai, galėsite susitelkti į tobulėjimą, visa kita palikdami mums. Apgalvojome mažiausias smulkmenas, kad rudens pradžia būtų patogi ir lestumėte sau daug, išleisdami mažai. Kartojimas – mokslų motina, todėl pasikartosime: rudeniui pradėkite ruoštis dar vasarą ir prieš keliaudami į rugsėjį, užsukite pas mus.

Kai turite patogų stalą, idėjos ir įkvėpimas ateina savaime. Rugpjūčio IKEA FAMILY pasiūlymas – net keturi BRUSALI stalai. Jie patogūs bei praktiški: lentynas galima reguliuoti ir erdvę sutvarkyti pagal savo poreikį, taip pat sudėti laidus, kad jų nesimatytų, bet būtų lengva pasiekti.


 


Geriau sukti kėdę, nei galvą – mokytis ar dirbti ant sukamosios kėdės LILLHÖJDEN patogu ir paprasta: jos aukštis reguliuojamas, ratukai lengvai važiuoja, kai sėdima, o pakilus – užsifiksuoja ir neleidžia pajudėti.


 


Staliniai LED šviestuvai HÅRTE yra patogumo ir ekonomiškumo dermės pavyzdys. Jie jungiami tiek į elektros lizdą, tiek maitinami per kompiuterio USB jungtį, todėl galima pasiimti bet kur. Norite taupyti? HÅRTE šviečia 25000 valandų. Net neabejojame – užsidegsite turėti, ypač, kai siūlome rinktis skirtingų spalvų ir išleisti mažai.


 


Tai tik dalis visų ypatingų IKEA FAMILY rugpjūčio pasiūlymų. Visus juos rasite čia.


 

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti