Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Nematytas Indijos veidas

Nematytas Indijos veidas

Jei paprašytume užsimerkti ir pabandyti įsivaizduoti viską, su kuo gali sietis žodis „Indija“, panirtumėte į ryškių spalvų, nesibaigiančio judesio ir šurmulio pasaulį. Tačiau šis kraštas gali būti visiškai kitoks. Subtilus, minimalus, juodai baltas ir pilkas. Tokia yra riboto kiekio kolekcija SVÄRTAN. Sukurta mados dizainerio Martin Bergström ir pristatanti kitokią – neregėtą Indiją.

Patalynė, audiniai, kilimai, dubenys, stikliniai indai bei popieriaus ir metalo gaminiai – netikėtos ir nematytos Indijos formos, spalvos ir raštai. Kolekcija SVÄRTAN buvo kuriama bendradarbiaujant su dviem dešimtimis Nacionalinio mados technologijų instituto Naujajame Delyje studentų.


 


„Jaunieji Indijos kūrėjai gerbia senąsias šalies tradicijas, tačiau aš norėjau, kad jie išsilaisvintų ir į viską žiūrėtų kiek kitaip. Sėmėmės įkvėpimo iš miestų gyvenimo, įvairių paviršių, net kabančių elektros laidų ir sukūrėme tūkstančius eskizų, galiausiai nugulusių į 15 skirtingų raštų“, – pasakoja dizaineris Martin Bergström.


 


Jam svarbu, kad kūriniai turėtų išliekamąją vertę ir kartu būtų išskirtiniai. Dizaineris visada domėjosi biologija, tad tam tikri gyvų organizmų ir augalų elementai ryškūs ir kolekcijoje SVÄRTAN. Pristatančioje naują Indijos nuotaiką. Kurios dalį galite parsinešti į savo namus ir, kai susiruošite keliauti į šį kraštą, viską pamatysite kitomis akimis. Parodančiomis, kokia paslaptinga ir unikali gali būti Indija, atveriančiomis dar nematytą jos veidą.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti