Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Pabodo žiema? Pradžiugins tvarka!

Pabodo žiema? Pradžiugins tvarka!

Netvarkos pančius – į stalčius. Rasti vietos daiktams gali būti neišsprendžiamas galvosūkis ar priešingai – žaismingas ir malonus užsiėmimas, džiuginantis jus ir jūsų namus. Mes siūlome tvarkytis patogiai, stilingai, paprastai ir išleidžiant mažai, todėl paruošėme geriausius vasario pasiūlymus jums. Ir jei pabodo žiema – ieškokite vietos daiktams: zujant po namus bus šilčiau, o susitvarkius – šviesiau bei švariau. Taip ir pavasaris greičiau ateis.

Talpus, praktiškas ir prieinamas sprendimas susikaupus batų kalnams namuose – spintelė su 3 skyriais STÄLL. Taip avalynė bus tvarkinga ir neužims vietos ant grindų. Ir jei jau spėjote pamiršti tą laiką, kai „Mano batai buvo du“, STÄLL kiekviename skyriuje yra po dvi eiles, tad telpa daugiau batų porų.


 


Negalite gyventi be televizoriaus? LIATORP TV staliukas atrodo stilingai, o sklandžiai darinėjami stalčiai – su stabdikliais, kad neiškristų. Staliuko nugarėlė atvira, todėl patogu nutiesti ir sutvarkyti laidus. Tačiau neatspėsite, koks didžiausias LIATORP privalumas. Tai puiki kaina vasarį IKEA FAMILY nariams. Pradžiuginkite save ir namus, tačiau būkite budrūs: LIATORP žavesys gali atitraukti visą dėmesį nuo jūsų televizoriaus.


 


Komoda geltona: tvarkos ir stiliaus ikona. Kalbame apie komodą su 3 stalčiais HEMNES. Jos sudėtis – pušies masyvinė mediena iš tvaraus šaltinio. Tradicinio dizaino ir modernaus funkcionalumo derinys: tyliai užsidarantys, sklandžiai darinėjami stalčiai. Tik nepamirškite: savo ir artimųjų saugumui, surinkę HEMNES, pritvirtinkite prie sienos. Daugiau apie saugumo svarbą rasite čia


 


Metas netvarką atstumti! Kaip tai padaryti? Pasitelkite daiktadėžę su ratukais SLÄKT. Joje labai patogu laikyti žaislus ir žaidimus, dar patogiau paskui juos sutvarkyti: ištrauki, atidarai stalčių, sudedi daiktus, uždarai ir nustumi atgal po lova. Netvarkos nė ženklo! SLÄKT – su ratukais, todėl lengvai perkeliama, kur tik norite.


 


Tai tik dalis geriausių vasario pasiūlymų jums. Visus juos rasite čia.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti