Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Pagaliau atsirado vietos laisvei

Pagaliau atsirado vietos laisvei

Rasti vietos namuose – tai juos pamilti iš naujo ir galvoti ne apie persikraustymą į didesnę erdvę, o džiaugtis, kai jos atsiranda susitvarkius. Tačiau laisvė judėti – labai žavinga, o kartais ir neišvengiama. Laikyti daiktus taip, kad jie nevaržytų, ypač svarbu tiems, kurie nuolat ieško – savęs, neišnaudotų galimybių arba tiesiog naujų namų. Ieško laisvės, kurią surasti galima ir patogiai bei tvarkingai susidėjus daiktus.

IKEA naujiena – kolekcija IKEA PS 2017 skirta nepriklausomybei. Tai daiktai, su kuriais išsilaisvini, o ne atvirkščiai. Urbanistinis dizainas, įkvėpęs šią kolekciją, ryškus ir tuomet, kai kalbame apie susitvarkymą.


 


Spintelės IKEA PS 2017 idėja gimė pamačius pramoninius funkcionalius daiktų laikymo sprendimus gamykloje. „Ją paprasta surinkti ir nereikia įrankių ar varžtų. Plokščia pakuotė vos per kelias minutes virsta patogia spintele", – sako dizaineris Nike Karlsson.


 


Ypač patogu tuomet, kai gaminys gali būti naudojamos ir daiktams laikyti namuose, ir persikraustyti. Toks – IKEA PS 2017 5 dėžių rinkinys. „Per dvylika metų krausčiausi lygiai tiek pat kartų. Taip gimė IKEA PS 2017 dėžių idėja. Jos patogios norint persikelti ar namuose susidėti daiktus, kuriuos galima net rūšiuoti. Mat dvi mažesnės dėžės telpa į tris didesnes", – pasakoja dizaineris Gustav Carlberg.


 


Susitvarkymas išlaisvina. Ir svarbu ne tai, ar reikia vietos namuose, ar vietos namams. Svarbiausia, kai gali laisvai judėti, kad ir kur bebūtum.  

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti