Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Pagaliau atsirado vietos papuošalams

Pagaliau atsirado vietos papuošalams

Bižuterijos netvarką pavertėm patogia tvarka, kur viskas patogiai matosi, lengvai pasiekiama, o kadangi paslėpta veidrodžio nugarėlėje, tai ir į akis nekrenta.
Įsirengėme savo svajonių drabužinę pasitelkę PAX balinto ąžuolo spalvos drabužių spintas vienoj ir kitoje drabužinės kambario pusėje, o kambario gale įsitaisėme STAVE veidrodį iš trijų dalių. Kai šoninės dalys atverčiamos, labai patogu apsižiūrėti save iš visų pusių ir pasitikinčiai iškeliauti pasitikti dienos.
Viską susidėliojome, susitvarkėme, bet bižuterijoje liko "gyvatynas". Visus karolius talpiai laikiau susidėjusi į Ikea jūržolių dėžutę su dangčiu. Tilpdavo, bet išsiimti sklandžiai niekada nepavykdavo, nes karoliai susipainioja tarpusavyje, kiek tik gali.
Kilo idėja išnaudoti šonines varstomas STAVE veidrodžio dalis, kaip bižuterijos slėptuvę. Vyras ilgai netrukdamas pritvirtino vielytes į veidrodžio nugarinės dalies rėmą, o aš susikabinau savo karolius, segamas apyrankes ir auskarus.
Dabar mano papuošaluose tvarka. Labai patogu pasiimti, o ir į akis nekrenta iš už veidrodžio.
Dalinuosi šia gera idėja, kad ir dar kurią įkvėpčiau patogiai susitvarkyti. Laimėti prizą, žinoma, taip pat labai noriu, tad palaikykit :).

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti