Buvęs Kitas
Pagaliau atsirado vietos vaikystei

Pagaliau atsirado vietos vaikystei

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-01-26 | 08:48
Vaikų kambarys – viena labiausiai besikeičiančių erdvių namuose. Mažieji auga, daiktų daugėja, netvarka čia dažna viešnia, mat suvaldyti siautulį kartais ypatingai sunku, o galbūt net ir nereikia labai stengtis. Svarbiau leisti vaikams žaisti, atrasti, pažinti ir padėti skleistis talentui, pasirūpinant pirmiausia saugumu bei patogumu. Tuomet atsiras vietos ne tik žaislams ar kitiems daiktams, bet ir erdvės augti.

Rėmai ir dėžės, kurios yra talpios, patogaus aukščio ir atrodo tvarkingai – puikus sprendimas vaikų kambariui. Kai trūksta vietos žaisti bei susidėti žaislus, tereikia susitvarkyti – tuomet bus labai paprasta išvengti nuostabos pravėrus duris ir pamačius besimėtančius daiktus. Atvirose lentynose telpa knygos ar rankdarbiai, o sudėtos dėžės išsitraukia lyg stalčiai. Svarbu baldus tinkamai pritvirtinti ir bus ramu dėl nenuspėjamo vaikų šėlsmo. Kuomet kambaryje – tvarka, atsiranda vietos žaidimams ir atradimams. Atsiranda vietos vaikystei.


 


Daugiau apie derinius vaikų kambariui su daiktų laikymo sistema TROFAST sužinosite čia.

Įtraukti į savo kolekciją

Susitvarkius vaikų kambarį su TROFAST, viskas ne tik patogiau, bet ir gražiau.  

Įtraukti į savo kolekciją

Sieninė lentyna TROFAST tiks ne tik žaislams, bet ir įvairiems smulkiems daiktams susidėti. 

Įtraukti į savo kolekciją

Daiktų laikymo derinys TROFAST su dėžėmis gali būti panaudotas ir daiktams sudėti, ir atsisėsti, žaisti bei užsiimti rankdarbiais. 

Uždaryti
Uždaryti