Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Pagaliau atsirado vietos visiems

Pagaliau atsirado vietos visiems

Dalintis mažu miegamuoju su vaiku gali pasirodyti nevaikiškas iššūkis, tačiau sukurti erdvę, kurioje kiekvienas jaustųsi patogiai, iš tiesų gana paprasta. Štai keli sprendimai, parodantys, kad vienas kambarys visai šeimai gali būti labai jaukus bei funkcionalus. Taip mažame miegamajame telpa daug meilės ir atsiranda vietos visiems.

Planuojant kambarį labai svarbu pagalvoti, kad jame reikia vietos miegui, daiktų laikymui, žaidimams ir darbui. Nors miegamuoju dalinamės, kiekvienas nori turėti savo asmeninės erdvės, todėl lova suagusiems puikiai tiks viename kampe, vaikui – kitame. Jos apačioje yra vietos žaidimams, tėvai taip pat turi, kur dirbti, laikyti daiktus ir asmenines detales. Šviesios medienos ir audinių bei tamsių sienų derinys sukuria modernų interjerą, suteikia solidumo bei ramybės.


 


Vaiko kampas – asmeninė, tarsi kambario kambaryje erdvė. Tamsios sienos suvienodina miegamąjį, tačiau su ant jų nupieštomis žvaigždėmis daugiau linksmumo ir mažiesiems artimo nerūpestingumo. Degant šviestuvams, žaisti bei skaityti tik smagiau, bet to, vaikas jausis jaukiai ir saugiai, ypač, prabudęs naktį. Lovos apačioje – puiki vieta patogiai įsitaisyti su žaislais.


 


Kambario dalis suagusiems – kitoje pusėje, kur tėvų lova atsukta į vaiko, todėl paprasta matyti vienems kitus. Kai nėra vietos naktiniam staliukui, išnaudoti galima sienas, pakabinant norimus daiktus. Tai gali būti ir erdvė nuotraukoms, piešniams, prisiminimams, kurią, kaip ir vakaro skaitinius, puikiai apšvies lempa.


 


Mažajame kambaryje laikyti daug daiktų atrodo tikras iššūkis, tačiau sprendimas yra. Prie sienos pastatoma aukšta spinta puikiai tinka atskirti bei suskirstyti kiekvieno daiktus. Juos bus patogu pasiekti ir augančiam vaikui, ir tėvams, nes baldą galima papildyti bei patogiai pritaikyti. Sezoniniai ir nesaugūs daiktai keliauja į viršų, o jei dar trūksta vietos – yra erdvės po lova. Ant sienos pakabiname drabužius rytdienai ir taip sutaupome laiko ryte.


 


Miegamaje tarp lovų – darbo erdvė. Stalas skirtas didiesiems, tačiau vaikas prie jos įsitasys jam skirtoje kėdėje. Lempa tausoja akis piešiant ar planuojant biudžetą, o kreidiniais dažais padengta siena yra puiki vieta svajonėms. Betrūksta spintelių bei lentynų įvairioms priemonėms ir turime erdvę kūrybai.


 


Sutalpinti skirtingus poreikius ir gyvenimus paprasta net mažame miegamajame. Meilė, globa bei jaukumas gali būti beribiai, ypač, kai jų neužgožia kasdienės buities nepatogumai.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti