Buvęs Kitas
Pagaliau atsirado vietos vonios atspalviams

Pagaliau atsirado vietos vonios atspalviams

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-03-06 | 11:51
Jei kambariai namuose varžytųsi geriausiojo konkurse, voniai būtų ypatingai sunku. Tai vieta, kuriai keliame aukštus ir griežtus reikalavimus. Vonia turi būti švari, tvarkinga, patogi – sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti. Pridėkime dar tai, kad erdvė čia gana ribota ir nuolat trūksta vietos – turėsime konkurso dalyvį, kurį scenoje vertinsime su išskirtiniu atidumu. Tačiau vonia kelia slaptą simpatiją, būti joje be galo malonu, tad kodėl jos šiek tiek nepalaikius, pradedant nuo idėjų laikyti daiktams?

Renkatės baltą ar mėgstate tamsesnius atspalvius – vonia gali atrodyti labai įvairiai ir lentynos DYNAN tinka prie bet kurio interjero. Savo derinį galite susigalvoti patys ir turėti patogią vietą daiktams bei rankšluosčiams. Viskas visada – po ranka, lengvai pasiekiama ir atrodo tvarkingai. Kai vonios erdvė maža, DYNAN yra puikus pasirinkimas. Išsprendę daiktų laikymo klausimą vonioje, dėmesį galėsite skirti tolimesniam vonios tobulinimui, nes šioje erdvėje tai daryti galima iki begalybės. Svarbiausia – turėti vietą namuose, kuri teiktų malonumą bei poilsį. Ir kai ateis metas skelbti minėto konkurso nugalėtoją – gerai pagalvokite apie vonią. Jei ji ir nelaimėtų, tikrai yra verta publikos simpatijų prizo. Juk iš vonios dažniausiai išeiname simpatiškesni.

Įtraukti į savo kolekciją

Lentynos DYNAN tinka pačiai įvairiausiai voniai – nesvarbu, ar derinsite netradicinius sprendimus, ar rinksitės klasiką. 

Įtraukti į savo kolekciją

Lentyna DYNAN yra patogi, talpi, neužima daug vietos, o bambukinis viršus labai praktiškas. 

Uždaryti
Uždaryti