Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Papuoškite svetainę tvarkingai sudėtais daiktais

Papuoškite svetainę tvarkingai sudėtais daiktais

Po vasaros grįžtame į namus, todėl gražinkime jų širdį – svetainę. Šią erdvę labai paprasta atnaujinti tiesiog tvarkingai susidėjus daiktus. Patogūs, stilingi, kokybiški baldai už prieinamą kainą – puikus sprendimas svetainei, kurioje daiktai taps puošniomis interjero detalėmis. Eksponuokite jas, o ko nenorite matyti, paslėpkite. Kurkite namus vadovaudamiesi pagrindiniu kriterijum – malonumu gyventi. Ir susitvarkę daiktus, link šio tikslo žengsite didžiulį žingsnį.

HEMNES šeimos baldai sukurti su meile, jų grožis ilgaamžis, o natūralios ir kokybiškos medžiagos garantuoja – šio mėnesio pasiūlymai yra puiki investicija namams. Pušies masyvinė mediena ir galimybė rinktis skirtingas spalvas. HEMNES konsolinis stalas patogus, praktiškas ir puikiai dera prie interjero. Stilingu erdvės akcentu yra ir HEMNES spintelė su stiklinėmis durimis, joje daug vietos daiktams, o svetainė su šiuo baldu atrodys visiškai kitaip.


 


KALLAX lentyna – kiekvienų namų herojus ir IKEA pasididžiavimas. Jei jums atrodo, kad turite daug daiktų, vadinasi, dar neturite KALLAX lentynos, nes joje telpa viskas. Norite tvarkos ir spindesio? Spintelė MALSJÖ – tarsi vitrina. Madingas prabangiai atrodantis baldas. Prie jo puikiai dera REGISSÖR kavos staliukas, skirtas mylintiems dizainą ir išskirtinį stilių. 


 


GUALÖV staliuko viršų galima nuimti ir naudoti kaip padėklą vaišėms.


 


Ir tai tik dalis geriausių rugsėjo pasiūlymų jums. Visus juo rasite čia.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti