Buvęs Kitas
Pasiruoškite didžiajam įvykiui

Pasiruoškite didžiajam įvykiui

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2016-07-28 | 12:11
Pirmai klasei – pirmos klasės pasiruošimas. Artėjantis rugsėjis ir laikas, kai jūsų mažieji pradės lankyti mokyklą, kupinas ir džiaugsmo, ir nerimo, todėl pasirūpinkite, kad viskas vyktų sklandžiai. O kelias į pirmą klasę prasideda namuose. Įrenkite erdvę darbui, poilsiui ir kūrybai, kurioje gimtų vaikų idėjos bei skleistųsi talentas.

Galvodami apie vaikų kampelį namuose, nepamirškite, jog visko pradžia – daiktų laikymas. Svarbiausia, kad erdvė būtų patogi ir jauki, nes čia jūsų vaikas žengs pirmuosius žingsnius į pasaulį, kupiną pažinimo, vaizduotės bei atradimų. Todėl svarbu įrengti vietą, neblaškančią dėmesio ir leidžiančią jį sutelkti vienam dalykui vienu metu. Tam puikiai tiks dėžės, į kurias galima sudėti nebenaudojamą popierių ir jį vėliau perdirbti. Stalčiai skirti sukurti daugiau tvarkos ant stalo, o lentynos – susidėti knygas.


 


Tačiau svarbiausias dalykas įrengiant vaiko erdvę – patogumas. Pasirūpinkite, kad būtų pakankamai tiesioginės šviesos darbui ir bendros – nuotaikai. Ir, žinoma, labai svarbi tvirta kėdė, tinkama vaikui sėdėti ir negadinanti sveikatos.


 


Vaiko erdvė, tai ne tik darbas, darbas, ir dar kartą darbas. Nepamirškime kūrybos, kuriai taip pat reikia vietos. Išmaniai panaudoti galima užuolaidų karnizą. Jo žiedai ir segtukai puikai tiks pakabinti mažą krepšį, skirtą smulkiems daiktams, mažųjų meno kūrinius bei ritinį popieriaus ir išvengti netvarkos ant stalo. LED šviestuvas-dėžė – tiesiog šauni vieta sudėti įvairiausias įgyvendintas idėjas, o stalo patiesalas apsaugos nuo įbrėžimų ir dažų. Viskas tiesiog sutverta žaidimams, kurie yra visų darbų ir mokslų pradžia.

Įtraukti į savo kolekciją

Rašomasis stalas MICKE – vaiko erdvės kūrimo pradžia. 

Įtraukti į savo kolekciją

Įdėklas su 8 skyreliais KUGGIS puikiai tiks laikyti įvarius smulkius daiktus. 

Įtraukti į savo kolekciją

Panaudokite dėžes TROFAST ir vaiko erdvėje iškart atsiras daugiau tvarkos.  

Įtraukti į savo kolekciją

Ant sukamosios kėdės SKÅLBERG / SPORREN vaikas galės patogiai sėdėti, o ir sveikata bus negadinama.  

Įtraukti į savo kolekciją

Užuolaidų karnizas SANNOLIKT – kūrybiškas sprendimas vaikų kūrybiškumui. 

Įtraukti į savo kolekciją

Šviesa – puikioms idėjoms, sudėtoms į LED šviestuvą-dėžę SYNAS

Įtraukti į savo kolekciją

Komodėlė su 3 stalčiais PALLRA – smulkioms priemonėms kurti menus. 

Įtraukti į savo kolekciją

Patiesalas PRÖJS apsaugos stalą nuo dažų ir įbrėžimų. 

Uždaryti
Uždaryti