Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Patogumas pakylėja!

Patogumas pakylėja!

Mėgstate gaminti ir valgyti? Tuomet puikiai žinote – patogi ir praktiška virtuvė yra puikiausia terpė jūsų kulinariniams talentams reikštis. Tereikia tinkamų bei kokybiškų priemonių, kad viskas būtų po ranka bei lengvai pasiekiama. Įtaką skoniui turi ne tik puodo ar keptuvės pasirinkimas – valgyti nepalyginamai maloniau iš apetitą žadinančių indų ir įrankiais, kurie džiugina. Tad lapkritį skelbiame gaminimo bei valgymo namuose mėnesiu, o sotumas ir laimė atkeliauja su geriausiais pasiūlymais jums.

Šio mėnesio herojus – BEKVÄM kopėtėlės. Puiki priemonė prireikus palypėti aukščiau, o viršutinėse lentynose sudėti daiktai su jomis lengvai pasiekiami. Kopėtėles galima sulenkti, kad neužimtų vietos, kai nenaudojamos. Juoda BEKVÄM spalva – praktiška, o buko masyvinė mediena – natūrali ir tvirta medžiaga.


 


Norite virtuvės šefo mantijos ir 5 metų garantijos? Rinkitės TROVÄRDIG keptuvę. Ji tinka įvairioms viryklėms ir kaitlentėms, įskaitant indukcines. Keptuvė pagaminta iš patvaraus aliuminio: kaista greitai ir tolygiai, lengva reguliuoti temperatūrą, kad maistas nepridegtų ir neprikibtų. Su TROVÄRDIG gaminimas yra tikras malonumas, belieka mėgautis skoniais.


 


Pradėti kviečiame nuo IKEA 365+ 18 vnt. indų rinkinio. Tiesiog sutverti kasdienai ir šventėms, pagaminti iš kietojo porceliano, todėl išliekantys gražūs metų metus. Subtilūs arba papildyti aksesuarais, IKEA 365+ indai džiugina ir žadina apetitą. Norite jį dar labiau padidinti? Tereikia tinkamų priemonių. Nerūdijančio plieno 24 dalių stalo įrankių rinkinys BEHAGFULL – puikus pasirinkimas. Praktiški bei puošiantys stalą, jie tinka ir kartkartėmis užkandžiaujantiems, ir tikriems gurmanams.


 


Na, o kelionė iki stalo prasideda virtuvėje. Čia patogumo bei praktiškumo niekada nebūna per daug, ypač, jei yra RISATORP vėžimėlis. Jame laikomi produktai – visada po ranka ir virtuvėje karaliauja tvarka.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti