Buvęs Kitas
Pilkas, bet nenuobodus vaiko kambarys

Pilkas, bet nenuobodus vaiko kambarys

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2016-07-18 | 13:36
Jauku, šviesu ir miela – žodžiai, pirmiausia šaunantys į galvą, kai mąstome apie kambarį mažiesiems. Vaikams norime pačių geriausių dalykų, todėl rinkdamiesi spalvas, dažniausiai įsivaizduojame kažką žaismingo ir ryškaus arba priešingai – tylaus bei švelnaus. Ir mintis įrengti kambarį pilkai neatrodo pati tinkamiausia, nes iškart manome, jog bus tamsu, nuobodu ir tikrai nevaikiška. Tačiau ši spalva yra puikus sprendimas, kai mažuosius norime nuraminti ir neerzinti bei galvojame apie visą namų įrengimą, nes tai vienas madingiausių pasirinkimų šiuolaikiškam interjerui.

Ryškios vaiko kambario detalės ir žaislai puikiai dera kartu su subtilia bei ramia pilka spalva. Viskas bus dar jaukiau, kai virš lovos tarsi planetos suksis kabamieji popieriniai papuošimai VISIONÄR, o basos kojos pabudus sieks ne grindis, o minkštą baltą avikailį LUDDE. Lovelė GONATT pritaikoma ir mažesniems, ir ūgtelėjusiems, nes vieną baldo kraštą galima nuimti, kai vaikas gali jau pats į jį įlipti ir išlipti. O apačioje esantys stalčiai – saugiausia pasaulyje vieta geriausiems mažylio draugams – minkštiems žaislams, kurie visada bus kartu. Nes galvodami apie jūsų vaikus, stengiamės pasirūpinti net mažiausiomis smulkmenomis, ypatingą dėmesį skirdami saugumui ir jaukumui, nepamiršdami stiliaus ir gero skonio. Ir nors pastarosios vasaros dienos nelepina saule ir gali atrodyti, kad pilka nėra geriausias pasirinkimas, pagalvokite, kad toks mažojo kambarys – galimybė ramiai auginti vaikus ilgam. Pakeisti erdvę galima visada, tačiau parodykite tėvus, besiskundžiančius neirzliais vaikais.

Įtraukti į savo kolekciją

Sukurkite jaukią aplinką mažyliui, kartu su lovele GONATT, avikailiu LUDDE, kabamaisiais papuošimais VISIONÄR, spintelės LED šviestuvu FORMAT, koliažiniu rėmeliu VÄXBO

Įtraukti į savo kolekciją

Lovelės patalynės rinkinys ÄLSKAD, antklodė CHARMTROLL, pagalvėlė FJÄDERMOLN – spalvotiems jūsų vaikų sapnams.

Įtraukti į savo kolekciją

Minkšti žaislai BRUMMA ir GOSIG GOLDEN, sudėti į dėžę KNAGGLIG, neleis mažiesiems jaustis vienišiems. 

Uždaryti
Uždaryti