Buvęs Kitas
Pirmadieniai vasarai negalioja

Pirmadieniai vasarai negalioja

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2016-07-25 | 11:11
Šiltas ir jaukus vakaras, ežero pakrantė, šiek tiek užkandžių bei gėrimų – skamba kaip spontaniškas pabėgimo iš miesto planas po darbo dienos? Kodėl gi ne. Ir nesvarbu, kad pirmadienis – savaitės dienos vasarai negalioja. Likite nakčiai ir grįžkite tik ryte arba tiesiog tęskite atostogas. Kada, jei ne dabar, patogiai įsitaisyti, pamiršti nesibaigiančius rūpesčius, mėgautis draugija ir vasaros malonumais.

Kartais reikia tiek nedaug ir visas pasaulis gali tilti ant lovatiesės PENNINGBLAD, patiestos ežero pakrantėje. Dvi šampano taurės HEDERLIG, sūris, alyvuogės – mažos idealaus vakaro kartu detalės. Tam, kad galėtumėte juo mėgautis kuo ilgiau, yra kilnojamoji kepsninė KORPÖN, o maistas lauke tik skanesnis. Taip galima laukti saulėlydžio ir tęsti iškylą, nes dangus dar šviesus ir naktis šilta. Toks pat ir ežero vanduo, atspindintis mėnulį, tad dabar pati puikiausia proga maudynėms. Ar tik ką įkvėpėme jus kartu pabėgti šį vakarą? Komentuokite ir pasidalinkite įspūdžiais, koks kitoks gali būti vasaros pirmadienis.

Įtraukti į savo kolekciją

Krepšys RISATORP, pjaustymo lentutė APTITLIG, lovatiesė PENNINGBLAD, pagalvėlės užvalkalas URSULA, kilnojamoji kepsninė KORPÖN – detalės, kad vakaras prie ežero dviese būtų jaukesnis ir patogesnis.  

Įtraukti į savo kolekciją

Įsidėkite šampano taures HEDERLIG, rankšluostį IRIS, dubenėlį IKEA 365+ ir mėgaukitės iškyla. 

Uždaryti
Uždaryti