Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Poilsis, kokio antro tokio pat nėra

Poilsis, kokio antro tokio pat nėra

Vienetinis rankų darbo gaminys, natūralios medžiagos, Vietnamo amatų tradicijos ir skandinaviškas modernumas. Jei norite namams ypatingo baldo, supamasis krėslas GRÖNADAL yra būtent tai, ko jums reikia. Sukurtas suderinus Pietryčių Azijos kultūrą ir šiuolaikinį vakarietišką dizainą, „gyvą“ rotangą ir tvirtą plieną, jis puikiai tiks prie bet kokio kambario interjero. Rankomis pintas GRÖNADAL – norintiems patogaus ir unikalaus baldo, kuriame praleistos poilsio akimirkos bus išskirtinės.

Vietnamo Khanh Hoa provincija, kurioje kuriamas GRÖNADAL – viena vaizdingiausių šalies vietovių. Aukšti kalnai ir pakrantėje išbarstytos tropinės salos sukuria ypatingą kraštovaizdį, tačiau ne galimybes dirbti. Daug žmonių, ieškodami geresnio gyvenimo, keliasi į provincijos sostinę ir taip po truputį nyksta tradiciniai amatai.


 


Tačiau IKEA stengiasi juos išsaugoti. Pasitelkdama vietinius nagingus meistrus, dizainerė Lisa Hilland sukūrė GRÖNADAL – supamąjį krėslą, kuris kiekvienas pinamas rankomis iš rotango. Tai palminis vijoklinis augalas, per porą – ketverius metus, kuomet yra tinkamas gaminti baldus, užaugantis iki kelių šimtų metrų ilgio. Nupjovus rotangą, jis vėl auga nuo šaknų, todėl tai tvari bei atsinaujinanti medžiaga. Augalo lankstumas ir tvirtumas sukuria puikias GRÖNADAL savybes, o bėgant laikui jis įgauna tik dar daugiau grožio, todėl baldas džiugins ilgai. Be to, jam suteikiama 10 metų garantija.


 


GRÖNADAL suderina tradicinius vietnamietiškus amatus ir modernų skandinavišką dizainą. „Sukurdami kažką naujo, išsaugome ratongo pynimo kultūrą, taip suteikdami jai ateitį“, – sako dizainerė Lisa Hilland.


 


Jei norite baldo, kuris turėtų dvasią, būtų gyvas ir sukurtas tik jums, GRÖNADAL yra puikiausias pasirinkimas. Derinkite tradicijas bei modernumą savo namuose ir suskurkite patogią erdvę poilsiui. Tokios, kokios antros nėra.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti