Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Praleiskite visą dieną svajonių miegamajame

Praleiskite visą dieną svajonių miegamajame

Prisimenate dienas, kai liepimas eiti į savo kambarį reiškė pasaulio pabaigą? Dabar tas visas pasaulis, skirtas tik jums, gali tilpti miegamajame. Kambaryje, kur miegoti, skaityti arba nieko neveikti galima visą dieną. Susigundėte? Sužinokite daugiau, kaip įsirengti svajonių miegamąjį, skirtą laikui sau.

Susikurkite kokoną ir užsidenkite nuo aplinkinio pasaulio. Tam puikiai tiks balta kampinė pertvara VIGDA su skersiniais ir kabliukais, ant kurių paprasta pakabinti užuolaidas SANELA, uždengiančias lovos rėmą KAPORDAL. Pritvirtinkite pagalvėles su užvalkalu SANELA prie galvūgalio – taip viskas geriau laikysis, atrodys žaismingiau, jos praleis mažiau garso. Naudokite užuolaidų žiedus PORTION. Drabužius laikykite už uždarų spintos PAX durų. Būtinas „dienos lovoje“ priedas – daiktams susidėti skirta spintelė EKET.


 


Kartas nuo karto, išlipkite iš lovos ir pakeiskite užsiėmimą neišėję iš miegamojo. Pavyzdžiui, pabėkite į knygų pasaulį. Supamajame krėsle IKEA PS 2017 galima tilpti dviese, tik turėkite omenyje – baldas linguoja, tad galite vėl užsnūsti. Tačiau, kai yra užtiesalai ir pagalvėlės, tai daryti bus be galo patogu.


 


Nesibaigiantys kūrybiškumas ir kava – puikus derinys laisvalaikiui. Tam reikia tik ištraukiamo stalo INGATORP. Ramiam, viešbutį primenančiam interjerui naudokite minimalias dekoravimo detales, tokias kaip padėklas GLATTIS. Su staliniu šviestuvu FADO matysite, ką darote, ir nepažadinsite miegančiųjų.


 


O gal verčiau liksite lovoje ir iki soties žiūrėsite televizorių? Jį, pakabintą ant sienos, puikiai uždengs pastatomieji veidrodžiai KARMSUND. Kuomet laikas televizoriui, juos patraukite. Sustumti veidrodžiai puikiai tinka persirengti, miegamajame atspindi bei paskleidžia šviesa ir, žinoma, sutelkia visą aplinkinių dėmesį į jūsų patogiąją lovą.


 


Kai tenka palikti miegamąjį, palengvinkite šį veiksmą. Kabykla su vieta daiktams PINNIG, kuri gali būti naudojama ir kaip suoliukas – praktiška bei patogi. Batai, rankinės, greitas rūbų persirengimas – viskas vienoje vietoje, tvarkingai ir nesukant galvos.


 


Džiaugiamės, kai mūsų pirkėjai atskleidžia savo kūrybiškumą ir išmoningai pakeičia IKEA prekes. Pirmyn! Tik prisiminkite: jei prekę pakeisite taip, jog bus nebeįmanoma jos perparduoti arba panaudoti pagal pirminę paskirtį, šiai prekei grąžinimo garantija nebegalios.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti