Buvęs Kitas
Purpurinis šeštadienis

Purpurinis šeštadienis

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2016-09-30 | 09:51
Rytas be žadintuvo, šilti patalai ir pusryčiai į lovą. Šeštadienis. Kai už lango ruduo bei oras ima vėsti, lepinkitės namais dieną, kai nereikia niekur keltis ir skubėti. Puodelis kavos, sotūs rytiniai užkandžiai ir malonūs skaitiniai – geriausia savaitgalio draugija. Tegu šeštadienio aprangos kodas būna pižama, kelionės maršrutas – lova ir virtuvė, dienos meniu – kulinarinės nuodėmės, už kurias atgailauti galėsite vėliau. Šiandien juk šeštadienis.

Jei namuose vyrauja pilka spalva, purpurinė patalynė ir rudens dienos šviesa sukurs ypatingą savaitgalio nuotaiką. Visos detalės puikiai dera prie tobulo šeštadienio ryto ir pusryčių lovoje. Žodį „tinginystė“ keičia „užtarnautas poilsis“, todėl pamirškite bet kokią sąžinės graužatį, kad keltis ir kažkur eiti nėra noro. Nebent – iki virtuvės. Ten visos patogiausios priemonės toliau lepintis savaitgalio malonumais, gaminti tik sau, kai galite mažiausiai jaudintis, jog taip ir nepersirengėte pižamos. Laikas skaičiuoti ne kalorijas, o akimirkas, praleistas mėgaujantis diena. Sotūs pusryčiai, užkandžiai per pietus ir vakarienė, apie kurią seniai svajojote. Visos taisyklės, kaip ir kada turėtumėte valgyti, šiandien neegzistuoja. Svarbiausia yra daryti viską, kad atėjęs pirmadienis tik primintų, jog savaitgalį praleidote puikiai ir galėtumėte būti ramūs – nuoširdžiai pailsėjote. Belieka džiaugtis rudeniu ir su nekantrumu laukti kitų poilsio dienų. Dabar metas, kai šeštadieniai namuose ypatingi. Purpuriniai.


 


 


 


 


 


 


 


 

Įtraukti į savo kolekciją

 

Tamsiai alyviniai antklodės ir pagalvės užvalkalai GÄSPA - tobulam šeštadienio rytui, kuris tęsiasi visą dieną. 

 

 

Įtraukti į savo kolekciją

 

Pjaustymo lentelė APTITLIG - pusryčiams į lovą, kurių jūs nusipelnėte. Lentelės kaina su IKEA FAMILY kortele yra 4.99 Eur. 

 

 

 

 

Įtraukti į savo kolekciją

 

 

Puodas SENIOR puikiai tiks šeštadienio kulinarinėms nuodėmėms. Puodo kaina su IKEA FAMILY kortele yra 29.99 Eur. 

 

 

 

 

 

Įtraukti į savo kolekciją

 

 

Kepimo skardoje su grotelėmis KONCIS telpa visi savaitgalio malonumai. Skardos kaina su IKEA FAMILY kortele yra 9.99 Eur. 

 

 

 

 

 

 

Uždaryti
Uždaryti