Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Rinkinys vasaros festivaliui

Rinkinys vasaros festivaliui

Lėtai tiksinčios paskutinės penktadienio minutės darbe ir jūs jau automobilyje, nekantriai judančiame iš tvankaus miesto. Draugai, lengvi pokalbiai ir garsiau už visos savaitės rūpesčius skambanti muzika pagaliau žada neįpareigojantį savaitgalį gamtoje, kuriuo gyvensite mažiausiai pusę artėjančios savaitės. Belieka nepamiršti pagrindinės taisyklės, jog tai, kas nutinka vasaros festivalyje – tegu ten ir lieka. Tad metas tinkamai pasiruošti ilgai lauktam savaitgaliui toli už miesto, apie kurį svajojote visus metus.

Lietus ir festivalis gamtoje – neatsiejami dalykai. Todėl nesigadinkite nuotaikos bereikalingais rūpesčiais. Turėkite su savimi patikimą apsiaustą, sėdimąjį kilimėlį, rūbus, kuriuos galėtumėte pasikeisti, ir plastikinius maišelius į batus. Tegu sušlampa avalynė, bet kojos lieka sausos.


 


Kai kalbame apie higieną ir būdus išlikti gražiems vasaros festivalyje, pranašumas dažniausiai būna ne mūsų pusėje. Lietus, karštis, išlieti gėrimai ir daugelis kitų nepatogumų yra neatsiejama savaitgalio gamtoje dalis, tad pasinaudokime galimybe jaustis gaiviau ir švariau. Dezinfekcinis skystis rankoms, dantų pasta, kremas nuo saulės, pirmosios pagalbos vaistinėlė – daiktai, prisidėsiantys prie geros nuotaikos vasaros festivalyje.


 


O kai norėsite susidėti ir turėti brangiausius daiktus visada su savimi – perdarykite IKEA pirkinių krepšį į ant kaklo pakabinamą maišelį. Nieko nepamesite ir galėsite būti ramūs.


 


Ramiai užkandžiaudami galėsite stebėti visus, besistumdančius eilėje prie festivalyje parduodamo maisto. Užsišaldykite vandenį buteliuose ir jūsų užkandžiai išliks švieži, o ledui ištirpus, turėsite, ką gerti. Susidėkite savo savadarbį šaldytuvą į nešiojamajam kompiuteriui skirtą vietą kuprinėje ir pamirškite alkį bei troškulį festivalyje.


 


Viskas – rinkinys savaitgaliui už miesto paruoštas. Belieka sulaukti darbo pabaigos, sėsti į automobilį ir judėti į vasaros festivalį. Palikite rūpesčius, susirinkite draugus!

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti